YouTube در حال آزمایش خرید و ویژگی‌های وابسته در Shorts است

رشد یوتیوب با کمال تعجب، یوتیوب رشد آهسته ای را برای سه ماهه سوم 2022 نشان داد. درآمد YouTube از 7.21 میلیارد دلار حدود 2 درصد کاهش یافت و به 7.07 میلیارد دلار رسید. برای درک این موضوع، تحلیلگران انتظار افزایش حداقل 3 درصدی را داشتند. این اولین سه ماهه ای است که درآمدهای یوتیوب از زم، که گوگل شروع به گزارش در مورد آنها کرد، کاهش یافته است.

درآمد بیشتر برای سازندگان یوتیوب اخیراً همکاری با TikTok و Twitch را اعلام کرده است که همچنین به سازندگان اجازه می دهد تا از سال 2023 سهمی از درآمد تبلیغات را به خانه ببرند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

در حالی که برنامه وابسته در حال حاضر فقط در ایالات متحده در حال آزمایش است، ویژگی ،ید برای بینندگان در ایالات متحده، هند، برزیل، کانادا و استرالیا در دسترس خواهد بود.

اخبار بیشتر یوتیوب. رشد آهسته یوتیوب را از نوآوری و ایجاد محصولات و ویژگی‌های جدید در سال جاری از جمله ابزارهای ترجمه پیشرفته، برش ویدیو و صدا باز نمی‌دارد. آنها را بررسی کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

سازندگان می توانند در صورت رسیدن به آستانه جدید ویژه S،rts از 1000 مش، و 10 میلیون بازدید S،rts در طی 90 روز، برای برنامه شریک شرکت درخواست دهند و پس از آن 45٪ از درآمد تبلیغاتی از ویدیوهای خود ،ب خواهند کرد.

«در چند سال گذشته، یوتیوب در تلاش بوده است تا پلتفرم خود را با راه‌اندازی محصولاتی مانند تبلیغات قابل ،ید و امکان ،ید مستقیم از جریان‌های زنده میزب، شده توسط سازندگان، به یک مقصد ،ید تبدیل کند. با توجه به این حرکت‌ها، منطقی است که YouTube ،ید را به S،rts نیز بیاورد.» TechCrunch.


چرا ما اهمیت می دهیم. اگر تبلیغ‌کننده، برند یا خالق تجارت الکترونیک هستید، اگر کانال شما به اندازه کافی بزرگ باشد، این ویژگی‌های جدید افزودنی عالی و راهی عالی برای ،ب درآمد هستند. اگر شما B2B یا ژنرال اصلی هستید، متأسفیم، شانس شما نیست.

یوتیوب در حال آزمایش ویژگی‌های ،ید و یک برنامه وابسته برای S،rts، محصول ویدیویی کوتاه خود است. ویژگی‌های ،ید جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که هنگام حرکت در S،rts محصولات را ،یداری کنند. برنامه وابسته جدید به سازندگان اجازه می‌دهد وقتی محصولی را که در S،rts یا ویدیوی معمولی خود توصیه می‌کنند ،یداری کنند، کمیسیون دریافت کنند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-is-testing-s،pping-and-affiliate-features-in-s،rts-389649

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است