YouTube در حال آزمایش اطلاعات جستجو و تعامل جدید برای Creator Studio است

اطلاعیه را تماشا کنید. می‌تو،د این اعلامیه را از Creator Insider تماشا کنید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. بینش داده‌ها راه‌های بسیار خوبی برای تبلیغ‌کنندگان برای کمک به برنامه‌ریزی و استراتژی‌سازی کمپین‌ها پیرامون آنچه برای مخاطبانشان جذاب است، هستند. داشتن داده‌های قابل راستی‌آزمایی اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که برای انتخاب‌های آگاهانه در مورد آنچه که تبلیغ می‌کنند، چه ،ی درگیر هستند و به چه موضوعاتی علاقه دارند، نیاز دارند.


تماشای علاقه. اولین ،صر جدید Watch Interest است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

«در حال حاضر، Search Insights روی دسک‌تاپ فقط آنچه را که بینندگان جستجو می‌کنند نشان می‌دهد، اما اکنون، «فعالیت تماشا» را برای یک موضوع اضافه می‌کنیم. سازندگان اکنون می‌توانند ویدیوهای برتر، در حال افزایش یا اخیر را در یک موضوع مرور کنند تا بتو،د چیزهای جدید را درک کنید.

درباره نویسنده

بینش های شخصی دومین ،صر جدید، بینش های شخصی سازی شده جدید است که بر اساس علاقه منحصر به فرد مخاطب شما یا ذخیره های شما است. یوتیوب به دنبال ارائه داده‌های تعامل اضافی برای کمک به برنامه‌ریزی است و در عین حال علاقه خود را به سایر بخش‌ها نشان می‌دهد.

یوتیوب همچنین در حال اضافه ، اطلاعات جدید به فعالیت تماشای مخاطبان شما بر اساس موضوعی است. این داده ها ،اصر مرتبط مورد علاقه را در یک موضوع مشخص نشان می دهد.

جدید نیست. ابزار Search Insights اوا، سال گذشته معرفی شد و مرحله اول در ماه آوریل منتشر شد که به تبلیغ‌کنندگان داده‌های بیشتری در مورد داده‌هایی که افراد در برنامه جستجو می‌کنند، می‌دهد. YouTube اکنون داده‌های بیشتری را اضافه می‌کند تا به سازندگان کمک کند روندهای اضافی را شناسایی کنند.

YouTube از چند گزینه تجزیه و تحلیل جدید برای Creator Studio رونمایی کرده است که داده های بیشتری را در مورد آنچه مخاطبان شما به آن علاقه دارند، بر اساس فعالیت جستجو و تعامل، و همچنین نحوه تعامل آن کاربران با موضوعات مختلف در برنامه، ارائه می دهد.

آگهی‌دهندگان و سازندگان اکنون می‌توانند بر اساس جستجوها، آنچه مردم تماشا می‌کنند و «نحوه انتقال از ویدیو به ویدیو بر اساس توصیه‌ها»، ایده بهتری از روندهای تعامل واقعی در کلیپ‌های YouTube دریافت کنند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-is-testing-new-search-and-engagement-insights-for-creator-studio-387860

،اصر جدید دو ،صر جدید به ابزار Search Insights اضافه شده است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است