YouTube تبلیغات 30 ثانیه ای غیرقابل ردش را در تلویزیون متصل ارائه می دهد

اول آمریکا نوع تبلیغات جدید یوتیوب در ابتدا فقط در ایالات متحده در دسترس خواهد بود، با برنامه‌هایی برای گسترش دسترسی بین‌المللی در اوا، سال جاری.

تبلیغات غیرقابل رد شدن در تلویزیون متصل به YouTube Select می آید. این بدان م،است که بینندگان یک تبلیغ 30 ث،ه ای را به جای دو تبلیغ 15 ث،ه ای متوالی می بینند.

YouTube Select 5 درصد برتر از پربازدیدترین و جذاب ترین محتوا است.

چرا ما اهمیت می دهیم. یوتیوب محبوب‌ترین پلتفرم پخش ویدیوی ایالات متحده در ماه آوریل بود و بر اساس گزارش‌ها، زمان تماشا افزایش یافت نیلسن. باید دید که آیا یک قالب 30 ث،ه ای غیرقابل رد شدن، ROI تبلیغاتی خوبی را ارائه می دهد یا خیر.

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

دنی گودوین

آنچه یوتیوب گفت. یوتیوب در یک توضیح داد پست وبلاگ:

ما می د،م که اجرای خلاقیت طول، تر در صفحه بزرگ با اه، شما همسو می شود و امکان داستان گویی غنی تر را فراهم می کند. YouTube Select اکنون بیش از 70٪ از نمایش‌ها را روی صفحه تلویزیون نشان می‌دهد، بنابراین ما استفاده از دارایی‌های موجود را در مقابل محتوایی که بیشترین پخش جری، را دارد، آسان‌تر می‌کنیم.

توقف تبلیغات یوتیوب همچنین اعلام کرد که «تجربه‌های م،» را در CTV آزمایش خواهد کرد. این ویژگی آزمایشی به بینندگان این امکان را می‌دهد که ویدیوها را موقتاً متوقف کنند، تا به طور بالقوه به آگاهی یا اقدامی کمک کند – شاید از طریق یک کد QR.


دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به ،وان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آ،ین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آ،ین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-unskippable-ads-connected-tv-427344

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است