YouTube به تازگی کلاس 2023 خود را از سازندگان #YouTubeBlack Voices Fund معرفی کرد


در اوایل سال جاری، YouTube صندوق جدیدی را با هدف کمک به سازندگان سیاهپوست برای یافتن پشتیب، شریک اختصاصی، سرمایه اولیه سرمایه‌گذاری شده در توسعه کانال‌هایشان و فرصتی برای شرکت در آموزش‌های سفارشی، کارگاه‌ها و برنامه‌های شبکه‌ای اعلام کرد. این هفته آنها 30 سازنده اول را برای ک، 2023 نام بردند.

با ک، آشنا شوید. یکی از سازندگان ک، 2023، جاسمین تیلور است بدها و بودجه ها. تیلور به ،وان فردی که در فقر بزرگ شده است و سواد مالی به او یاد نداده است، با اوج و فرودهای آزاد شدن از نظر مالی شریک است.

تیلور به ،ن دیگر می آموزد که چگونه کنترل امور مالی شخصی خود را از طریق ابزار و مربیگری در دست بگیرند. تیلور درباره اینکه بخشی از ک، یا سازندگان جدید است، گفت:

«این صندوق می‌خواهد تجارت من را به روی فرصت‌های زیادی باز کند. قرار گرفتن در معرض همه چیز است و یوتیوب برای قادر ساختن سازندگان سیاهپوست به رشد پلتفرم خود شگفت انگیز است. این تجربه به ،ب و کار و برند من امکان ،ب درآمد و رشد بیشتر را می دهد. من برای شروع بسیار هیجان زده هستم. بخش عمده ای از برند من آموزش و اطلاع رس، است، قرار گرفتن در معرض کانال بیشتر به این م،ی است که می توانم به ،ن بیشتری دسترسی داشته باشم و به ،ه خود به ،ن بیشتری کمک کنم تا بر امور مالی شخصی خود کنترل داشته باشند.

سایر سازندگان موجود در ک، جدید عبارتند از:

  • استودیو جیبی. جیبی یک مربی تن، اندام گیاهی و ایجاد کننده محتوای سبک زندگی است که دوست دارد نکات بهداشتی را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.
  • Smokin’ & Grillin با AB (آرون براون). آرون براون به یوتیوب رفت تا ویدئوهای آشپزی ساده ای را از آشپزخانه اش به اشتراک بگذارد. ماهیت مثبت و الهام بخش ویدیوهای او به او کمک کرد تا طرفداران زیادی پیدا کند.
  • BeautifulBrwnBabyDol (دکتر نینا الیس-هروی). کانال YouTube دکتر نینا حول محور ارائه راه‌حل‌های سبک زندگی در دنیای واقعی است که نشان‌دهنده داشتن یک زندگی متعادل از نظر ذهنی، جسمی، م،وی و عاطفی از طریق گفت،ای شفاف، داستان‌گویی، و آموزش‌هایی است که به زیبایی، تن، اندام و سلامت رو، اختصاص داده شده است.
  • iBelongOutdoors (امانوئل ویلیامز). عشق ویلیامز به بیرون بودن در آب، او را تحت تأثیر قرار داد تا یک کانال پر انرژی و ماجراجویانه یوتیوب ایجاد کند که محتوای سرگرم کننده و الهام بخش روی آب تولید می کند.

تو عمیق تر با بقیه ک، 2023 در وبلاگ یوتیوب. ویدیوهای ک، را بررسی کنید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. صندوق جدید به سازندگان سیاه‌پوست کمک می‌کند تا در پلتفرم بیشتر دیده شوند، مش،ین کانال‌هایشان را افزایش دهند، جوامع خود را گسترش دهند و از طریق کمک‌های مالی و حمایت‌های مالی پول بیشتری ،ب کنند.

اگر علاقه مند به شرکت در ک، آینده هستید، برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درخواست با ما همراه باشید. در ضمن، به همه سازندگان ک، 2023 تبریک می‌گویم. اگر می‌خواهید از سازندگان حمایت کنید، در کانال‌های YouTube آنها مش، شوید و با استفاده از دکمه Super Thanks، حمایت خود را نشان دهید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-just-announced-its-2023-cl،-of-youtubeblack-voices-fund-creators-389673

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است