Yoast SEO، Local SEO، و SEO به روز رسانی WooCommerce • Yoast

امروز، ما به‌روزرس،‌هایی را برای چهار افزونه و افزونه منتشر می‌کنیم: Yoast SEO 19.10، Yoast SEO Premium 19.5، Local SEO 14.7 و WooCommerce SEO 15.3. به‌روزرس،‌ها عمدتاً شامل پیشرفت‌ها و اصلاحات، به علاوه پشتیب، از آن‌ها هستند material داده های ساخت یافته در SEO WooCommerce. چیزهای جدید دیگری را پیدا کنید!

Yoast SEO 19.10 و Premium 19.5

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-november-8-2022/

هنگام کار بر روی فروشگاه تجارت الکترونیک خود، به کمک افزونه SEO WooCommerce برای SEO Yoast نیاز دارید. این به شما کمک می کند تا فروشگاه آنلاین خود را دقیق کنید و داده های ساختاری محصول را که Google برای ارائه محصولات شما در نتایج جستجو نیاز دارد، بهبود می بخشد.

علاوه بر به روز رس، آن برای ویژگی جدید فوق الذکر در WooCommerce، ما دو پیشرفت را اضافه کرده ایم که SEO WooCommerce را حتی بهتر می کند. اخیراً گوگل پشتیب، برای material در ،uct داده های ساخت یافته، که به شما امکان می دهد مشخص کنید محصول شما از چه ماده ای ساخته شده است. این به Google جزئیات بیشتری در مورد محصول شما می دهد. همه ما می د،م که هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید، بهتر است.

علاوه بر این، ما برخی چیزهای کوچک را در Yoast SEO بهبود دادیم، مانند ارائه بازخورد بهتر در این زمینه Flesch Reading Ease بینش زم، که ما آن متن را می بینیم نسبتاً دشوار است. به علاوه، ما دو باگ مربوط به ادغام خود با Elementor را برطرف کرده ایم.

SEO WooCommerce: داده های ساختاری مادی

موضوع اصلی این نسخه ها آماده شدن برای نسخه های آینده است ذخیره سازی سفارش با کارایی بالا ویژگی در WooCommerce 7.1+. این ویژگی بیشتر به ،وان جداول سفارش سفارشی شناخته می شود. این بهبودی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، دستاوردهای عملکردی قابل‌توجهی را برای سایت‌های تجارت الکترونیک نوید می‌دهد. با به روز رس، امروز، همه افزونه های وردپرس ما از این پشتیب، می کنند.

به سادگی این مراحل را دنبال کنید تا آن را امتحان کنید:

  • Yoast SEO و Yoast SEO را برای WooCommerce فعال کنید
  • به داشبورد بروید و روی Yoast SEO > WooCommerce SEO کلیک کنید
  • گزینه Material را روی Product Material قرار دهید
  • به محصولات > ویژگی ها بروید
  • یک ویژگی جدید اضافه کنید و نام آن را Material بگذارید
  • یک ماده محصول مانند چوب اضافه کنید
  • به محصولات -> افزودن جدید بروید
  • یک نام و قیمت برای محصول تعیین کنید، از ویژگی های سفارشی Material را انتخاب کنید و Wood را انتخاب کنید
  • به صفحه محصول بروید، کد منبع را بررسی کنید و به پایین بروید Product داده های ساختار یافته طرحواره
  • تاداا! متوجه خواهید شد material ملک در Product طرحواره این باید به چوب مواد محصول تنظیم شود

امروز، ما به‌روزرس،‌هایی را برای ا،ر افزونه‌های خود منتشر می‌کنیم. این به‌روزرس،‌ها با تعداد زیادی اصلاحات و پیشرفت‌ها ارائه می‌شوند تا به شما کمک کنند بهترین استفاده را از کار خود ببرید! برای دریافت جدیدترین و بهترین ها همین حالا به روز کنید.

ادوین تونن

این چیزی است که در Schema Validator به نظر می رسد:

این مواد اکنون به لطف SEO WooCommerce در داده های ساختار یافته محصول شما موجود است

سئوی محلی برای Yoast SEO

سئوی محلی افزونه ای است که اگر بر روی جلب توجه ،ب و کار خود به صورت محلی تمرکز کنید به آن نیاز دارید. افزونه SEO محلی به شما کمک می کند تا تمام جزئیات ،ب و کار خود را مرتب کنید – مانند ساعات کاری و نقشه ها – و این جزئیات را به داده های ساختاری تبدیل می کند که Google می تواند از آنها برای برجسته ، در نتایج جستجو استفاده کند. در این نسخه، ما چندین مشکل جزئی را برطرف کرده ایم تا SEO محلی را در بهترین حالت نگه داریم.

اکنون به Yoast SEO 19.10 و سایر موارد به روز کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است