Yelp یک ویژگی جدید، Business Fund و Resource Hub برای جانبازان ایجاد کرده است

درباره نویسنده

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/yelp-has-created-a-new-attribute-business-fund-and-resource-hub-for-veterans-388989

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر یک کهنه کار هستید و می خواهید ویژگی جدید را در صفحه ،ب و کار خود نشان دهید، می تو،د این کار را با وارد شدن به حساب خود و دنبال ، دستورات برای افزودن ویژگی جدید انجام دهید.

از امروز، مردم می‌توانند ،ب‌وکارهای قدیمی را جستجو کرده و بیابند. صاحبان مشاغل کهنه کار می توانند با ورود به نمایه Yelp Business خود و انتخاب گزینه من،، ویژگی را در نمایه های ،ب و کار خود نشان دهند.

Yelp تلاش زیادی می کند تا فراگیر باشد. با افزودن ویژگی‌های متعلق به LGBTQ و مالکیت آسیایی، آنها پیدا ، آنها را در Yelp برای مخاطب، که می‌خواهند از ،ب‌وکارهای متنوع حمایت کنند، آسان‌تر می‌کنند.


بیایید نگاهی به این محصولات و ویژگی های جدید بیندازیم.

کمک به کاربران برای یافتن و حمایت از مشاغل متعلق به کهنه کار

مشتریان ویژگی متعلق به جانبازان را در برنامه‌های iOS و Android در بخش «اطلاعات بیشتر» نمایه ،ب‌وکار مشاهده خواهند کرد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


مرکز منابع تجاری متعلق به کهنه کار

این دستورالعمل‌ها را در مورد اینکه چگونه ،ب‌وکارها می‌توانند ویژگی جدید را به صفحات Yelp خود اضافه کنند، و همچنین اطلاعات و ابزارها، داستان‌های الهام‌بخش و زمینه‌های بیشتری را در مورد نحوه دیده شدن Yelp به ،ب‌وکارهای کهنه‌کار ارائه می‌دهد.

تمام مشاغلی که ویژگی متعلق به کهنه کار را در Yelp انتخاب می کنند نیز یک بر،ب پنجره رایگان دریافت می کنند.

صندوق جدید برای حمایت از کارآفرینان کهنه کار

روز کهنه سربازان در ایالات متحده 11 نوامبر است و Yelp به منظور جشن گرفتن و حمایت از نیروهای گذشته، سه محصول جدید را برای برنامه iOS و Android خود عرضه کرده است.

  • یک ویژگی قابل جستجو برای کمک به کهنه سربازان در صفحه Yelp خود به ،وان متعلق به جانبازان شناسایی شوند
  • یک صندوق بازرگ، کهنه کار 100000 دلاری که 10000 دلار به 10 ،ب و کار کوچک متعلق به کهنه کار اعطا می کند.
  • یک مرکز منابع تجاری متعلق به کهنه کار

Yelp در حال راه‌اندازی یک صندوق ،ب‌وکار کهنه‌کار است که 10000 دلار به 10 ،ب‌وکار کهنه‌کار آمریکایی اهدا می‌کند. ،ب و کارهای واجد شرایط می توانند برای شانس برنده شدن وارد شوند VeteranBusinessFund.Yelp.com تا روز کهنه سربازان، 11 نوامبر 2022. قو،ن رسمی را می‌تو،د در اینجا پیدا کنید VeteranBusinessFund.Yelp.com/rules.