TikTok یک ویژگی تجارت الکترونیک درون برنامه ای را راه اندازی کرده است

تنها دعوت. TikTok در حال حاضر از مشاغل منتخب ایالات متحده برای شرکت در این طرح دعوت می کند. این بدان م،است که پخش‌کنندگان زنده از مکان‌هایی که این ویژگی در آن‌ها فعال نیست، باید به هدایت ،یداران به وب‌سایت‌های شخص ثالث ادامه دهند.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی جدید فقط دعوت است، اما اگر ویژگی فروشگاه در سطح جه، برای تبلیغ‌کنندگان و برندها در دسترس قرار گیرد، باید آن را به ،وان راهی جایگزین برای تبلیغ محصولات خود آزمایش کنید.


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-has-launched-an-in-app-ecommerce-feature-389575

دسترسی. TikTok این هفته به طور رسمی آزمایش خود را در ایالات متحده آغاز کرد. قبلاً فقط در بریت،ا و هفت کشور در آسیای ج، شرقی موجود بود.

جدید در زمین موتورهای جستجو

علاوه بر جدیدترین ویژگی‌های ،ید، TikTok به تازگی فروشگاه TikTok را راه‌اندازی کرده است، جایی که کاربران اکنون می‌توانند مستقیماً از طریق برنامه ،ید انجام دهند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

در دیگر اخبار TikTok. TikTok چندین ویژگی و محصول جدید را در سال جاری منتشر کرده است، از جمله:

آنچه TikTok می گوید. ما تأثیر مثبت TikTok S،p را دیده‌ایم و از ادامه آزمایش این فرصت تجاری جدید برای حمایت از مشاغل در هر اندازه هیجان‌زده هستیم.»

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است