TikTok کتابخانه شفافیت تبلیغات را راه اندازی کرد

شیرجه عمیق. رسمی TikTok را بخو،د وبلاگ برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد کتابخانه شفافیت تبلیغات خود پست کنید.


آنچه TikTok گفت. TikTok از راه اندازی کتابخانه شفافیت تبلیغات خود در وبلاگ رسمی خود خبر داد. یک سخنگوی گفت:

  • ما یک نسخه اولیه از کتابخانه محتوای تجاری را با محققان و جامعه مدنی آزمایش کردیم تا در چند ماه گذشته قبل از اینکه آن را به طور گسترده در دسترس قرار دهیم، بازخورد جمع آوری کنیم.
  • «از آزمایش‌ها و ورودی‌های کارشناسان، توانایی انجام جستجوهای دقیق، پارامترهای هدف‌گیری بیشتر و کیفیت داده‌ها را در میان سایر به‌روزرس،‌ها اضافه کرده‌ایم».
  • ما به بازخورد در مورد جایی که می‌تو،م هر دو API را بهبود ببخشیم، ارزش قائلیم. ما به پاسخگویی با به‌روزرس،‌ها برای حمایت بهتر از تحقیقات مستقل و شفافیت در TikTok ادامه خواهیم داد.»

TikTok یک کتابخانه محتوای تجاری راه اندازی کرده است تا شفافیت تبلیغات پولی خود را ارائه دهد.

نیکولا آگیوس ویراستار رسانه پولی Search Engine Land پس از پیوستن در سال 2023 است. او جستجوی پولی، رسانه های اجتماعی پولی، ،ده فروشی و موارد دیگر را پوشش می دهد. قبل از این، او مدیر SEO در Jungle Creations (2020-2023) بود و بر استراتژی تحریریه شرکت برای چندین وب سایت نظارت داشت. او بیش از 15 سال تجربه در رو،مه نگاری دارد و قبلا در OK کار کرده است! مجله (2010-2014)، ایمیل آنلاین (2014-2015)، آینه (2015-2017)، جاسوس دیجیتال (2017-2018) و خورشید (2018-2020). او همچنین قبلاً با آژانس SEO Blue Array همکاری کرده بود تا کتاب پرفروش آمازون “تسلط بر سئوی داخلی” را در نویسندگی خود بنویسد.

منبع: https://searchengineland.com/tiktok-ads-transparency-li،ry-429659

بازاریابان می توانند از پایگاه داده برای تحقیق در مورد تبلیغات پولی TikTok و همچنین سایر محتوای تجاری استفاده کنند، مانند:

جدید در زمین موتورهای جستجو

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


درباره نویسنده

نیکولا آگیوس

قو،ن. دسترسی به کتابخانه محتوای تجاری TikTok برای همه در سراسر جهان در دسترس است. با این حال، فقط داده های اروپا در دسترس است.

  • TikTok گفت که تیم آن در حال حاضر در حال کار بر روی روش هایی برای گنجاندن داده های تبلیغاتی از کشورهای بیشتری مانند ایالات متحده در آینده است. اما تاریخ انتشار این نسخه هنوز مشخص نشده است.

جایزه اضافه شده علاوه بر راه اندازی کتابخانه شفافیت تبلیغات، TikTok همچنین به بازاریابان دسترسی به یک API محتوای تجاری.

  • به منظور استفاده از Commercial Content API، بازاریابان باید یک حساب توسعه دهندگان TikTok ایجاد کرده و یک برنامه برای دسترسی ارسال کنند، که سپس توسط تیم پلتفرم در تلاش برای جلوگیری از سوء استفاده از داده ها بررسی می شود.

چرا ما اهمیت می دهیم. دسترسی به این داده ها می تواند به بازاریابان درک بهتری از عملکرد کمپین و الگوریتم TikTok بدهد. این اطلاعات کلیدی کمک می‌کند تا مشخص شود که چه خلاق‌ها کار می‌کنند، چه ایده‌هایی کار نمی‌کنند و موارد دیگر. در اختیار داشتن این داده‌ها، بازاریابان را قادر می‌سازد تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند و به طور بالقوه دسترسی و بازگشت سرمایه را به حدا،ر برسانند.

Slack Imgs 800x535