TikTok ویژگی محتوای ممتاز خود، سری، را برای سازندگان بیشتری باز می کند

جدید در زمین موتورهای جستجو

سریال چیست یک سری TikTok می‌تواند از حدا،ر ۸۰ ویدیو تشکیل شده باشد که هر کدام حدا،ر ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. سازندگان TikTok می‌توانند قیمت‌های خود را از 1 تا 190 دلار تعیین کنند. تمام محتوای سری TikTok پشت یک دیوار پرداخت است.

عمیق تر در TikTok یک ویژگی «سری» را معرفی می کند که سازندگان را قادر می سازد ،مت های برتر را بفروشند.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


اعلامیه. امروز به ،وان آپدیت به اضافه شد اعلامیه اصلی TikTok از سری.

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به ،وان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آ،ین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آ،ین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-opens-series-more-creators-427959

چرا ما اهمیت می دهیم. سازندگان اکنون به طور بالقوه دارای یک جریان درآمد جدید هستند که به آنها برای ایجاد محتوای با کیفیت بالاتر که بینندگان بیشتری را جذب می کند، پاداش می دهد.

چه ،ی اکنون واجد شرایط است. سازندگان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و دارای:

درباره نویسنده

دنی گودوین

سازندگ، که شرایط خاص واجد شرایط بودن را دارند، اکنون می‌توانند برای پیوستن به ویژگی محتوای ممتاز TikTok، سری، درخواست دهند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است