TikTok دسترسی به محتوای ارگانیک را با ویژگی‌های بهبود یافته «ترویج» افزایش می‌دهد

تو عمیق تر می تو،د اطلاعیه کامل را از TikTok بخو،د اینجا.

جدید در زمین موتورهای جستجو

TikTok ویژگی تبلیغ سریع تبلیغات خود را با چهار گزینه جدید گسترش داده است، که باعث می‌شود برندها بتوانند دید پست‌های خود را از طریق فرآیند ایجاد کمپین ساده در پلتفرم افزایش دهند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

کمپین های جدید Promote. اکنون برندها قادر خواهند بود:

  • بازدیدهای بیشتری را به صفحه TikTok خود جلب کنید – TikTok یک هدف تبلیغاتی جدید با تمرکز بر هدایت ترافیک به صفحه TikTok شما بر خلاف وب سایت شما اضافه کرده است.
  • پیام های بیشتری از مشتریان بالقوه دریافت کنید – تعامل مستقیم بیشتری را در برنامه با برنامه جدید ارائه دهید “پیام های بیشتر” هدف را ارتقا دهید
  • محتوای سازندگان دیگر را تقویت کنید – برندها همچنین می توانند از Promote برای تقویت محتوا استفاده کنند سازندگ، که با آنها کار می کنند. سازندگان همچنین می‌توانند از Promote برای دیگران استفاده کنند تا به محتوا، سازندگان و ،ب‌وکارهایی که می‌خواهند دنیا ببینند، کمک کنند.»
  • مخاطبان خود را بر اساس مکان هدف قرار دهید – در نهایت، مکان TikTok نیز به ،وان واجد شرایط دیگر در ابزارهای هدف‌یابی Promote اضافه شده است، که راه‌های بیشتری را برای SMB‌ها به‌ویژه برای دستیابی به مخاطبان مرتبط در برنامه فراهم می‌کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی Promote روشی من، برای افزایش عملکرد محتوای ارگ،ک برتر شما و همچنین گزینه ای برای تبلیغ کلیپ های سازنده محبوب است که راهی برای استفاده از مطالب پرطرفدار و بهینه سازی تلاش های تبلیغاتی شما ارائه می دهد.


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-enhances-،ic-content-reach-with-improved-promote-features-392960

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است