TikTok حالت عکس و 7 ابزار ویرایش جدید را منتشر کرد

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-releases-p،to-mode-and-7-new-editing-tools-388576

TikTok به تازگی حالت ع، و همچنین هفت ابزار ویرایش جدید را برای سازندگان معرفی کرده است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

سازندگان و کاربران ممکن است به زودی انتخاب کنند که کدام پلتفرم را حفظ کنند و کدام یک را کنار بگذارند زیرا این دو تقریباً ی،ان به نظر می رسند. بازاریابان و برندها باید از ابزارها و ویژگی های جدید استفاده کنند و از هر دو پلتفرم برای دستیابی به بازارهای هدف خود استفاده کنند.


درباره نویسنده

توصیف شخصیت های گسترده ماه گذشته ما اعلام کردیم که TikTok اکنون اجازه می دهد تا توضیحات طول، تر از حدا،ر 2000 کاراکتر را ارائه دهد. اینها اکنون هم برای محتوای ویدئویی و هم برای محتوای حالت ع، در دسترس هستند. این امکان بهینه سازی SEO را فراهم می کند و همچنین به سازندگان اجازه می دهد تا زیرنویس های خود را گسترش دهند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای خود داشته باشند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. برنامه‌های اینستاگرام برای دو برابر ، Reels باعث شد که برخی از سازندگان و تأثیرگذاران از اینکه پلتفرم متا تلاش می‌کرد بیش از حد شبیه TikTok باشد، ناراحت شدند. بنابراین جای تعجب نیست که TikTok در مبارزه خود برای جذب رقبا با توضیحات طول، تر و یک حالت ع، جدید که آشنا به نظر می رسد، دست می زنند.

چه خبر. هفت ویژگی ویرایش جدید اکنون در ایالات متحده و ا،ر مناطق جهان در دسترس هستند. این ابزارها به سازندگان اجازه می‌دهند تا کلیپ‌های خود را درست در پلتفرم TikTok تنظیم کنند.

  • ویرایش کلیپ ها: کلیپ های ویدیویی را روی هم قرار دهید، برش دهید و ت،یم کنید
  • ویرایش صداها: برش دهید، کوتاه کنید و مدت زمان صداها را تنظیم کنید
  • ویرایش و موقعیت متن: به سادگی ویرایش، موقعیت و تنظیم مدت زمان متن
  • همپوش، ها را اضافه کنید: برای انباشتن تصویر در تصویر (یا ویدیو در ویدئو) همپوش، ع، و ویدیو اضافه کنید
  • تنظیم سرعت ویدئو: سرعت کلیپ های ویدیویی را کم یا زیاد کنید
  • محتوای قاب: چرخش یا بزرگنمایی در داخل و خارج از قاب کلیپ های جداگانه
  • افکت های صوتی اضافه کنید. موسیقی متن موسیقی را به فیلم ها و چرخ فلک های ع، اضافه کنید

حالت ع،. اگر ترجیح می‌دهید به جای ویدیو ع، پست کنید، فرمت چرخ فلک تصاویر ثابت شما را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد. همچنین می تو،د یک موسیقی متن موسیقی اضافه کنید. بینندگان پست‌های چرخ فلک شما می‌توانند با سرعت خود تند تند بکشند.

تو عمیق تر می تو،د این اطلاعیه را از TikTok بخو،د اینجا.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است