Threads، جایگزین توییتر متا، در 6 جولای راه اندازی می شود

با کلیک بر روی آن، بلیط شما تولید می‌شود، که می‌تو،د روی آن کلیک کنید تا زم، که برنامه برای دانلود در دسترس است، مطلع شوید.

موضوعات را دریافت کنید

Threads چیست. با توجه به صفحه دانلود:

جمع آوری داده های گسترده. متا بسیاری از داده های کاربر از جمله تاریخچه جستجو، تاریخچه مرور و موارد دیگر را جمع آوری خواهد کرد:

رشته ها داده های مرتبط با شما

منبع: https://searchengineland.com/threads-meta-launch-july-6-429017

در اتحادیه اروپا موجود نیست. یکی از مناطقی که Threads در آن راه اندازی نخواهد شد، اتحادیه اروپا است. متا به دلیل نقض مقررات حفاظت از داده های عمومی (GDPR) چندین جریمه در اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

انتظار می‌رود متا فردا (۶ ژوئیه) Threads، یک «برنامه مکالمه مبتنی بر متن» را با نام تجاری اینستاگرام راه‌اندازی کند.

یکی رو قبول کن از قبل می تو،د در برنامه ثبت نام کنید. برای انجام این کار، به جستجوی اینستاگرام بروید، “Threads” را تایپ کنید و یک بلیط “Admit One” را در سمت راست کادر جستجو مشاهده خواهید کرد.

موضوعات جستجوی اینستاگرام 800x267

چرا ما اهمیت می دهیم. از زم، که ایلان ماسک این پلتفرم را ،ید، توییتر راه های جدید و هیجان انگیزی برای ناراحتی بسیاری از کاربران خود و از دست دادن درآمد تبلیغاتی پیدا کرده است. موضوعات ممکن است بستری برای تماشای بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان باشد – اما در نهایت هر جا که کاربران بروند، بودجه و سرمایه‌گذاری‌های بازاریابی دنبال خواهند شد.

«رشته‌ها جایی است که جوامع گرد هم می‌آیند تا درباره موضوعاتی که امروز به آن‌ها اهمیت می‌دهید تا آنچه که فردا پرطرفدار خواهد بود، بحث کنند. هر چیزی که به آن علاقه دارید، می‌تو،د مستقیماً با سازندگان مورد علاقه‌تان و دیگر، که عاشق چیزهای مشابه هستند، دنبال کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید – یا از خودتان پیروان وفاداری ایجاد کنید تا ایده‌ها، نظرات و خلاقیت‌هایتان را با جهان به اشتراک بگذارید.»

به گزارش ایندیپندنت:

منابع نزدیک به متا گفتند که غول فناوری از ارائه خدمات در اتحادیه اروپا خودداری کرده است، زیرا این شرکت معتقد است عدم وضوح مندرج در قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا است. بر اساس این قانون، شرکت‌هایی مانند متا به «دروازه‌بان» تبدیل می‌شوند و محدودیت‌هایی در مورد نحوه ،یب داده‌های شخصی کاربران وجود دارد.

برنامه Threads اینستاگرام در اتحادیه اروپا وجود ندارد: DPC ایرلندی می گوید رقیب جدید توییتر متا در اینجا راه اندازی نمی شود، The Irish Independent