Shopify در حال آزمایش یک ویژگی جدید جستجوی جهانی است

این آزمایش برای تعداد محدودی از کاربران در حال اجراست. ما هیچ صحبتی در مورد اینکه چه ،ی به ویژگی جستجو دسترسی خواهد داشت، مدت زمان اجرای آن یا اینکه آیا در سطح جه، منتشر خواهد شد، نداریم. Madeline Stone در Business Insider می‌گوید: «کارمندان فعلی و سابق S،pify گفتند مشخص نیست که آیا این شرکت هرگز آن را برای مخاطبان گسترده‌تری عرضه خواهد کرد، زیرا بحث‌های داخلی در مورد اینکه آیا این ویژگی به تجار آسیب می‌زند یا خیر ادامه دارد.

گوگل ممکن است یک رقیب ،ید جدید در دست داشته باشد. S،pify در حال آزمایش یک ویژگی جدید در برنامه خود است که به مشتریان امکان می دهد در بین تمام بازرگانان روی پلت فرم جستجو کنند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/s،pify-is-testing-a-new-universal-search-feature-389739

یک شیب لغزنده برای S،pify… اکنون در حال آزمایش محدود است. چگونه ،ده فروشان تجارت الکترونیک را رتبه بندی می کند؟ و درها را به روی تبلیغات تجار باز می کند. جالب خواهد بود که دنبال کنید -> S،pify اکنون به مشتریان اجازه می دهد تا اقلام را در همه بازرگانان S،pify جستجو کنند pic.twitter.com/OjEdoPH86i

– گلن گیب (@glenngabe) 21 نوامبر 2022

درباره نویسنده

نیکول فارلی

جدید در زمین موتورهای جستجو

با تشکر از گلن گیب برای اشاره به این موضوع در توییتر.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی جدید جستجوی جه، می‌تواند به این م،ا باشد که تاجران S،pify باید شروع به پرداخت هزینه کنند تا در نتایج جستجو ظاهر شوند یا شروع به برنامه‌ریزی استراتژی SEO خود کنند. علاوه بر این، کاربران و ،یداران برنامه فقط نتایج را از فروشگاه‌های موجود در برنامه مشاهده می‌کنند که می‌تواند گزینه‌های نشان‌داده‌شده برای محصولات خاص را محدود کند. این ممکن است مشکلی نباشد، زیرا بیش از 4 میلیون فروشگاه بر روی پلتفرم ساخته شده است. همچنین ممکن است فروشندگان را ترغیب کند تا فروشگاه های خود را از سایر پلتفرم های تجارت الکترونیک منتقل کنند.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


بازار جدید S،pify. به نظر می رسد که S،pify دیدگاه خود را در مورد تبدیل شدن یا نشدن به یک بازار تغییر داده است. در سال 2021، هارلی فینکلشتاین، رئیس S،pify گفت که برنامه‌ای برای تبدیل شدن به یک بازار ندارد. اما با تست جستجوی جدید آنها، در واقع در حال تبدیل شدن به یک بازار هستند.

چگونه کار می کند. کادر جستجوی جدید «جستجوی هر چیزی» به شما امکان می‌دهد اقلامی را که قبلاً ،یداری کرده‌اند، تاجر، که با عبارت جستجو مطابقت دارند و محصولات فروخته‌شده توسط هر تاجر S،pify را جستجو کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است