Reddit در حال ساخت Ads API است، 4 شریک اول معرفی شدند

جدید در زمین موتورهای جستجو

شرکا چه ،، هستند. چهار شریک درگیر در سرمایه گذاری جدید Reddit عبارتند از:

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/reddit-is-building-an-ads-api-first-4-partners-announced-389111

چه ،ی سود خواهد برد. API Reddit برای تبلیغ‌کنندگ، که در مقیاس بزرگ هزینه می‌کنند و همچنین تبلیغ‌کنندگ، که برای اولین بار از تبلیغات Reddit استفاده می‌کنند، سود می‌برد.

تاریخ انتشار. API هنوز در حال توسعه است و تاریخ انتشار آن در حال حاضر منتشر نشده است. Reddit می گوید که آنها به دنبال این هستند که “توسعه دهندگان استراتژیک بیشتری را در ماه های آینده وارد کنند.”

درباره نویسنده

چرا ما اهمیت می دهیم. API جدید به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا مخاطبان، گرایش‌ها و داده‌های بیشتری را که برای بهینه‌سازی کمپین‌های خود برای تبدیل نیاز دارند، کشف کنند.


Reddit در حال کار بر روی یک Ads API جدید است و به تازگی چهار شریک آلفای خود را معرفی کرده است. شرکا در API ادغام خواهند شد و به ایجاد راه حلی کمک می کنند که به طور اجتناب ناپذیری به تبلیغ کنندگان در ساخت، مقیاس و بهینه سازی کمپین ها کمک می کند.

آنچه ردیت می گوید. ما مدت‌هاست که آرزوی ایجاد ا،یستمی از شرکا را از طریق API خود داشته‌ایم که مدیریت کمپین مؤثرتر و کارآمدتری را در پلتفرم ما ممکن می‌سازد. Reddit Ads API به مجموعه‌ای جه، و متنوع از شرکا و مشتریان اجازه می‌دهد تا به تمام قابلیت‌هایی که ما ایجاد کرده‌ایم و به توسعه آن‌ها ادامه می‌دهیم تا عملکرد را افزایش دهند، دسترسی داشته باشند.» «این شرکای آلفای بنیادی برخی از بهترین و درخشان‌ترین‌ها را در سراسر صنعت از نظر نوآوری، خلاقیت و فناوری پیشرفته نشان می‌دهند. پیوستن آنها به ا،یستم توسعه دهندگان ما بسیار هیجان انگیز است.”

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است