Pinterest تسویه حساب میزبانی شده را برای بازرگانان معرفی می کند

تسویه حساب میزب، شده اینجاست. پرداخت میزب، شده ابتدا در S،pify راه‌اندازی می‌شود و به تاجران و تبلیغ‌کنندگان Pinterest راهی آسان‌تر برای بررسی‌های ،یدارانشان می‌دهد. ویژگی جدید باید چندین مرحله را از روند ،ید فعلی حذف کند، که باید باعث افزایش تبدیل و کاهش رها شدن سبد ،ید شود.

بهبود روند فعلی. پیش از این، تاجران و تبلیغ‌کنندگ، که از Pinterest برای فروش محصولات استفاده می‌،د، باید محصولات را روی پین‌های خود بر،ب‌گذاری کنند. از آنجا، کاربران به وب سایتی هدایت می شوند که در آنجا باید محصول را به سبد ،ید خود اضافه کنند و مراحل پرداخت را طی کنند.

پینترست به تازگی راه ساده‌تری را برای ،یداران در پلتفرم خود معرفی کرده است.

آنچه پینترست می گوید. تسویه‌حساب میزب،‌شده در حال حاضر برای منتخب بازرگانان آمریکایی در دسترس است برنامه تاجر تایید شده Pinterest و از S،pify برای فروش محصولات خود در Pinterest استفاده کنید. تاجران واجد شرایط بخش پرداخت میزب، شده را در بالای تنظیمات ،ید در برنامه S،pify مشاهده خواهند کرد. اگر گزینه را مشاهده کردید، آن را روشن کنید و آماده حرکت هستید. برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد تسویه حساب میزب، شده، می تو،د اطلاعیه آنها را مطالعه کنید اینجا.

اکنون بازرگان، که از پلتفرم S،pify استفاده می‌کنند می‌توانند محصولات را بدون نیاز به ، صفحه خود تبلیغ کنند و بفروشند. هنگامی که یک ،یدار محصولی را پیدا می کند، به سادگی جزئیات پرداخت و ارسال را وارد می کند و فرآیند تکمیل می شود.

درباره نویسنده

تست اولیه پینترست می‌گوید ،یدار، که از تسویه‌حساب میزب، شده استفاده می‌کنند، احتمال ،ید بیشتری دارند. آن‌ها در مقایسه با پینری‌هایی که با تجربه پرداخت میزب، مواجه نشده‌اند، «افزایش 3.9 درصدی در تمایل ،ید و 2.7 درصد افزایش در پرداخت‌ها به ازای هر کاربر» مشاهده ،د. برای بازرگانان، این به م،ای افزایش فروش و همچنین افزایش توزیع ارگ،ک در خوراک‌های خانگی، جستجو و سطوح ،ید است.


دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


چرا ما اهمیت می دهیم. آزمایش‌های اولیه امیدوارکننده به نظر می‌رسند و هر ت، برای تسهیل و سریع‌تر ، فرآیند پرداخت برای ،یداران امتیاز مثبت است. تبلیغ‌کنندگان و بازرگان، که از Pinterest برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند، ممکن است با استفاده از تسویه‌حساب میزب، شده، فروش خود را افزایش دهند. برای مشاهده اینکه آیا واجد شرایط هستید و برای آزمایش تجربه جدید، از مرکز تجاری Pinterest خود دیدن کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/pinterest-introduced-،sted-checkout-for-merchants-387404

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است