Menachem Ani در PMax با Lead Generation و Google Smart Bidding

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

که در بخش اول، در مورد اینکه مناخم آنی کیست و همچنین در مورد نحوه ساختار کمپین های حدا،ر عملکرد در تبلیغات گوگل صحبت کردیم. در ،مت دوم، ما در مورد جذب مشتریان جدید و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل صحبت می کنیم.

از نظر زمان لازم برای دادن یک کمپین، متفاوت است، بستگی به بودجه و حجم دارد. همچنین می تواند بر اساس هزینه هر کلیک متفاوت باشد، اما برای اندازه گیری به سطح مشخصی از تبدیل ها و ترافیک نیاز دارید. گاهی ممکن است چهار هفته طول بکشد و گاهی ممکن است دوازده هفته طول بکشد. در طول آن هفته‌ها، شما به طور فعال کمپین‌ها را تغییر می‌دهید تا اوضاع را بهبود ببخشید و پیشرفت کنید.

Menachem همچنین توضیح داد که چه زم، باید از تبلیغات ،ید گوگل در مقابل حدا،ر عملکرد استفاده کرد.

سپس به صحبت در مورد تمام کارهایی که گوگل در مورد تجارت الکترونیک انجام می دهد و کارهایی که او برای استفاده از آن انجام می دهد، تبدیل شدیم. او گفت اول، در برابر تغییر مقاومت نکنید، آن را بپذیرید و دریابید که چگونه چیز جدید را برای مشتریان خود کار کنید. همچنین در مورد سردرگمی بین Google Ads و Google Merchant Center ارگ،ک در مقابل تبلیغات بحث کردیم. او تاریخچه مختصری از این و چگونگی تغییر آن به ما داد.

مناخیم به ما می‌گفت که گاهی مشتریان از آژانس‌های دیگر به او مراجعه می‌کنند و بیشتر اوقات از مشتری، است که از صفر شروع می‌کنند. او گفت که گرفتن یک مشتری با یک حساب کاربری آسان تر است زیرا آنها از قبل داده ها و شماره هایی برای کار با آنها دارند. سپس از او در مورد پرچم‌های قرمز در مورد پذیرش مشتریان Google Ads پرسیدم، و او مواردی را گفت که باید مراقب آنها بود، از جمله اینکه به کمپین‌ها زمان کافی برای اجرا ندادن. بنابراین اغلب آنها دوست دارند قبل از پذیرش مشتری، یک حسابرسی سریع از کمپین ها انجام دهند.

مناخیم آنی کوچک 3

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-227-35459.html

بیشتر در راه است، اما برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد مناخیم آنی او را دنبال کنید @MenachemAni و در لینکدین.

از او پرسیدم آیا موقعیتی وجود دارد که تبلیغات گوگل برای مشتری من، نباشد؟ او گفت در مورد ارزش سفارش پایین تر با مارک های بر،ب خصوصی، ممکن است تبلیغات گوگل من، نباشد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است