Jeremy Meindl در Churn and Burn SEO & No Linking Back-Linking

او همچنین در مورد مشکلات تغییر مسیر گوگل با برخی از 302 ها و استفاده از آن ها، به ویژه با یوتیوب صحبت کرد.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-199-34442.html

در بخش اول، ما در مورد جرمی مایندل، یاد گرفتیم که چرا او دوست دارد خط را در سئو پیش ببرد و چگونه با هیچ یک از تلاش های هر،مه سئوی خود گرفتار نشد. در ،مت دوم بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم، به طور خاص، او می گوید گاهی اوقات با گوگل آنچه قدیمی است دوباره جدید است. گاهی اوقات او فقط برای سرگرمی تا حد ممکن فشار می آورد.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

می تو،د با جستجوی او در مورد جرمی مایندل بیشتر بد،د.

جرمی گفت که صحبت های او در مورد این موضوع به صورت عمومی ممکن است منجر به ضربه زدن به سایت او شود و به نظر می رسد که از این احتمال هیجان زده شده است، که جالب است.

سپس او به سمت بک لینک بدون پیوند رفت، که اساساً شخصیت‌هایی را در وب ایجاد می‌کند و سپس مشاهده می‌کند که آن نویسنده، نویسنده جعلی، چقدر بر جستجو تأثیر گذاشته است. بنابراین شما یک فرد جعلی را در سراسر سایت، با پروفایل های لینکدین، فیس بوک، و غیره می سازید. سپس آنها فقط با قرار دادن URL ها و لینک ها، بدون اینکه آنها یک هایپرلینک باشند، آن را دریافت ،د. بنابراین آنها لینک ها را بدون href رها می ،د تا آن را به یک پیوند تبدیل کنند. بنابراین آنها از جعبه‌های جستجوی افراد استفاده می‌،د و آدرس‌های اینترنتی و نام‌های دامنه را در آنجا تزریق می‌،د و گوگل را تغذیه می‌،د. این نمونه دیگری از بازگرداندن قدیم به ،وان جدید است، بنابراین برای من شوکه کننده بود که شنیدم این هنوز طبق گفته جرمی کار می کند.

جرمی مایندل

اما او از همان حساب‌های Google در سایت‌های مشتری یا سایت‌های خودش استفاده نمی‌کند. او گفت که او با آن بسیار امن است.

او گفت که شفافیت با مشتریانش بسیار مهم است و گاهی اوقات او مشتریان را تشویق می کند تا اقدامات مخاطره آمیزتر اما به روشی ایمن تر انجام دهند. او توضیح داد که می تو،د از سایت های شخص ثالث استفاده کنید و به سایت خود دست نزنید یا به خطر نیفتید. مد قدیمی استراتژی سئو را به چالش می کشد و می سوزاند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است