Jaimie Clark On Google Product Reviews به روز رسانی و Jon Clark در مورد SEO برای استارتاپ ها

ما همچنین در مورد دعواهای داخلی در مورد سرمایه گذاری در چنین محتوا و بررسی های شگفت انگیزی صحبت کردیم، اما گوگل برای چندین سال سایت های با کیفیت پایین تر را رتبه بندی می کند. اما پس از آن یک روز، با به روز رس، این بررسی های محصول، در نهایت به نتیجه بزرگی رسید. اما مبارزه با آن مبارزه قبل از این به‌روزرس، نمی‌توانست آسان باشد.

جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در Centerfield است، او قبلاً رئیس SEO در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود. جان کلارک شرکت خودش را اداره می کند، رسانه های ترافیکی متحرک و قبلا در برخی از شرکت های بزرگ سئوکار بود. در ،مت اول، جیمی را در مقابل جان در یک چالش سئو پین کردم – حدس بزنید چه ،ی برنده شد… سپس در ،مت دوم، در مورد مسیرهای شغلی جیمی و جان کلارک صحبت کردیم، در ،مت سوم در مورد حرفه حرفه ای جیمی کلارک و رشد تا ،وان صحبت می کنیم. معاون سئو در یک شرکت بزرگ. سپس در ،مت چهارم، با جان در مورد ساخت یک آژانس سئو صحبت کردیم.

در ،مت پنجم، با جیمی کلارک درباره به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google صحبت کردم، زیرا او در طول به‌روزرس، بررسی‌های محصول در Wirecutter کار می‌کرد. و او گفت که این به روز رس، مدت زیادی در راه است و از دیدن آن خوشحال شد و توضیح داد که چرا چنین است. او گفت که گوگل در از بین بردن جعلی ها خوب است. این به‌روزرس، Google کمک بزرگی به Wirecutter کرد و زمان‌بندی عالی بود.

جون توضیح داد که چرا گوگل باید این کار را انجام دهد زیرا کاربران فقط می خواهند به آنها گفته شود که چه می خواهند.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

سپس در مورد انجام سئو برای استارت آپ ها صحبت کردیم و جون در مورد آن صحبت های زیادی کرد. جون گفت که استارت آپ ها بسیار سریع و سریع در حال رشد هستند و او به آن علاقه دارد. او از دیدن اینکه چگونه سئو می تواند به تامین مالی سرمایه گذار کمک کند شگفت زده شد. او تفاوت های زیادی بین کار با استارت آپ ها با شرکت های بزرگ را توضیح داد – شما فقط می تو،د با تشریفات اداری کمتر سریع تر حرکت کنید. سئو گاهی اوقات با استارت آپ ها سرگرم کننده تر است. او به چند پرچم قرمز با همکاری با استارت آپ ها اشاره کرد. استارت‌آپ‌ها باید استخدام شوند، اگر استارت‌آپ استخدام نمی‌کند، ممکن است غیرعادی باشد.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-183-33769.html

و سپس مصاحبه را در مورد اینکه دو زوج SEO که در خانه در یک خانه کار می کنند چگونه است به پایان رساندیم. آن‌ها می‌توانند ایده‌های سئو را از یکدیگر منصرف کنند، که جیمی گفت که عالی است. جون گفت که مشتریانش از ،د جیمی سود می برند و جیمی هم همین را گفت، وایرکاتر نیز از آن بهره برد. آنها در مورد مزایای کار با هم و در خانه از نظر حرفه ای و کاری بسیار صحبت ،د.

او همان اصول را در کار خود در Centerfield به کار می برد و این اصول تنها راه برای موفقیت طول، مدت سئو هستند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است