IndexNow به 7 درصد از URL های جدیدی که در ماه گذشته در بینگ کلیک کرده اند نسبت داده شده است

رشد IndexNow. در فوریه 2022 IndexNow با افزودن یکپارچه سازی با Duda، All in One افزونه SEO وردپرس و Rank Math SEO پلاگین رشد کرد و از میلیون ها سایت پشتیب، کرد. مایکروسافت یک افزونه وردپرس با کاربرد ساده را برای IndexNow منتشر کرد و گوگل اعلام کرد که این پروتکل را آزمایش خواهد کرد. سپس در فوریه 2022، مایکروسافت گفت 80000 وب سایت اکنون از IndexNow برای ارسال URL استفاده می کنند. در مارس 2022 SEOPress یکپارچگی ایجاد پلت فرم توسط 200000 سایت دیگر را اضافه کرد. در ماه ژوئن، Yoast SEO پشتیب، را اضافه کرد که دسترسی آسان بسیاری از سایت های وردپرس را برای روشن ، این ویژگی فراهم می کرد. با ارائه دهندگ، که IndexNow را ادغام ،د، میلیون ها سایت را به دست آورد که IndexNow را پذیرفتند، تنها چند ماه پس از اینکه IndexNow در ابتدا راه اندازی شد. اکنون، ما در بیش از 16 میلیون وب سایت هستیم که از IndexNow استفاده می کنند.

پشتیب، گوگل? نه هنوز نه گوگل سال گذشته اعلام کرد که IndexNow را آزمایش می کند اما از آن زمان تاکنون چیز زیادی در مورد IndexNow نگفته است. برخی شایعات مبنی بر عدم پذیرش این پروتکل وجود دارد، اما همانطور که در فضای جستجو مشاهده کردیم، همه چیز به سرعت و اغلب تغییر می کند.

درباره نویسنده

جدید در زمین موتورهای جستجو

به علاوه مایکروسافت گفت که این شرکت “در تلاش است تا از سیگنال های IndexNow برای بهینه سازی بیشتر پشته یادگیری ماشین ،نده ما استفاده کند.” تا پاییز مایکروسافت اعلام کرد که انتظار دارد «وب‌سایت‌هایی را که IndexNow را با سیگنال تغییر محتوای واضح اتخاذ کرده‌اند، حتی کارآمدتر بررسی کند، که منجر به به‌روزرس، سریع‌تر و ،یدن کمتر می‌شود».


IndexNow چیست. IndexNow روشی را برای صاحبان وب سایت فراهم می کند تا فوراً موتورهای جستجو را از آ،ین تغییرات محتوای وب سایت خود مطلع کنند. IndexNow یک پروتکل پینگ ساده است تا موتورهای جستجو بدانند که URL و محتوای آن اضافه، به روز یا حذف شده است و به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا به سرعت این تغییر را در نتایج جستجوی خود منع، کنند. اشتراک اشتراک IndexNow در ژانویه 2022 به طور کامل فعال شد.

ادغام ها چرا مایکروسافت پلاگین خود را برای سایت های وردپرسی برای استفاده از IndexNow ساخت، Yoast تصمیم گرفت آن را در افزونه ممتاز خود بسازد. چرا Yoast آن را اکنون اضافه کرد؟ «آ،ین تغییر در پروتکل دومین پیشرفت مهمی است که باعث شد نظرمان را درباره IndexNow تغییر دهیم. تیم IndexNow نقطه پای، API را تغییر داد از پینگ ، هر موتور جستجوی پشتیب، شده توسط فرد تا یک API واحد که توسط پروتکل مدیریت می شود. این بدان م،است که سایت‌ها فقط باید یک سایت را پینگ کنند و این فرآیند را بسیار کارآمدتر می‌کند. همه اینها با دیدگاه ما در مورد راه حل ،یدن و نمایه سازی پایدار مطابقت دارد، بنابراین اکنون زمان پیاده سازی IndexNow با ادغام جدید در SEO Yoast است.» این شرکت توضیح داد.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/indexnow-attributed-for-7-of-all-new-urls-clicked-on-in-bing-in-the-past-month-387115

در اوایل سال جاری، موتور جستجوی چک Seznam.cz IndexNow را پذیرفت.

چرا ما اهمیت می دهیم. همانطور که قبلاً گفتیم، نمایه سازی فوری رویای سئو برای ارائه به روزترین محتوای سایت به موتورهای جستجو است. این پروتکل بسیار ساده است و برای افزودن این پروتکل به سایت شما نیاز به تلاش بسیار کمی از توسعه دهنده دارد، بنابراین اگر به ایند، سازی سریع اهمیت می دهید، پیاده سازی آن منطقی است.

فابریس کانل از مایکروسافت به Search Engine Land گفت 7 درصد از تمام URL های جدیدی که در ماه گذشته روی URL ها در جستجوی بینگ کلیک شده اند از پروتکل IndexNow تهیه شده اند. در واقع، IndexNow بسیار رشد کرده است، با بیش از 16 میلیون وب سایت که از IndexNow استفاده می کنند، روزانه بیش از 1.2 میلیارد URL را در IndexNow API منتشر می کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است