IndexNow، تنظیمات خزیدن، و WordProof • Yoast

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-june-28-2022/

به خاطر داشته باشید که این می تواند به سایت شما آسیب برساند. اگر مطمئن نیستید، به آن دست نزنید. اگر قصد استفاده از آن را دارید، لطفاً قبل از انتشار آن در سایت زنده خود، آن را در یک سایت استیجینگ تست کنید.

Yoast SEO Free: محتوای مُهر زم، روی بلاک چین با WordProof

Yoast SEO 19.2 و Yoast SEO Premium 18.8 یک قایق از چیزهای خوب را برای شما به ارمغان می آورند. ما یک ادغام IndexNow، چندین ویژگی جدید برای مدیریت ،یدن در سایت شما، و یک ادغام WordProof برای مهر زم، صفحات حریم خصوصی در بلاک چین داریم.

Yoast SEO 19.2 یک نسخه گیج کننده است. ما به ادغام WordProof اشاره کردیم، اما چیزهای بیشتری یافت می شود.

بهبود در تجزیه و تحلیل سئو و خوانایی

پروتکل IndexNow روشی جدید برای نگه داشتن موتورهای جستجو در مورد محتوای شما با پینگ ، API به محض انتشار یا به روز رس، صفحه است. IndexNow در اکتبر 2021 معرفی شد و تنها در چند ماه اخیر تا حدودی پذیرفته شده است.

Premium با بسیاری از ویژگی ها و دسترسی رایگان به دوره های SEO ما!

پا،ازی جستجو: مبارزه با هر،مه های جستجو

دو نسخه آ، تنظیمات ،یدن جدیدی را در Yoast SEO Premium معرفی ،د. با این تنظیمات، ما سایت وردپرس شما را بهینه سازی می کنیم تا سربار کمتری تولید کند که موتورهای جستجو مانند گوگل مشتاق ،یدن هستند اما ارزشی اضافه نمی کنند. ما در یک ماموریت هستیم تا بار ،یدن در وب‌سایت‌ها را کاهش دهیم – و آن را برای ،نده‌ها فرآیندی ساده‌تر کنیم. در نتیجه، فشار وارده بر وب سایت و محیط شما را کاهش می دهیم.

با استفاده از پروتکل IndexNow، ما به محتوای شما کمک می کنیم تا سریعتر ایند، شود. علاوه بر این، IndexNow همچنین نگاهی اجمالی به آینده ارائه می دهد. ما امیدواریم که ابتکاراتی مانند این بتواند روند ،یدن و نمایه سازی محتوا را برای وب سایت و محیط شما کمتر کند.

Yoast SEO به دلیل SEO و تجزیه و تحلیل خوانایی خود مشهور است. به لطف این ابزارها، می‌تو،د محتوایی بنویسید که از بقیه متمایز باشد – در حالی که خوانندگان و موتورهای جستجو را خوشحال می‌کنید. ما به طور مداوم در حال بهبود تجزیه و تحلیل هستیم، و در Yoast SEO 19.2، ما این کار را با لیست طول، از تغییرات انجام می دهیم. علاوه بر این، ما ستون سئو و خوانایی را نیز در نمای کلی پست قابل مرتب سازیم کرده ایم.

در Yoast SEO 19.2، چندین پیشرفت مربوط به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و داده های ساختار یافته را خواهید دید:

اکنون به Yoast SEO 19.2 و Premium 18.8 به روز کنید

WordProof قبلاً یک افزونه وردپرس دارد که به شما کنترل بسیار بیشتری بر روی مُهرهای زم، و استفاده شما می‌دهد، اما با ادغام در Yoast SEO 19.2، ما شروع به کار را آسان‌تر می‌کنیم. با این حال، محدود به ده مُهر زم، در ماه است و فقط در صفحه حریم خصوصی سایت شما – و اگر از SEO WooCommerce استفاده می کنید، صفحه شرایط و ضوابط است. این به خوانندگان کمک می کند تا قابل اعتماد بودن آن صفحه مهم را تأیید کنند.

پا،ازی پارامتر URL جالب است اما با یک هشدار همراه است. مطمئناً این یک ویژگی برای کاربران قدرتمند است. پارامترهای URL، که در کمپین های بازاریابی یا برای ردیابی لینک ها به سایت شما استفاده می شوند، می توانند برای اطلاع از نحوه عملکرد مطالب شما مفید باشند. این پارامترها مانند ?source=email، یا ?from=example.com، صفحات تکراری را ایجاد کنید که گوگل و موارد مشابه آن را می ،ند. برخی از این موارد مفید هستند، اما احتمالاً ا،ر آنها می توانند بدون اینکه متوجه شوید انجام شوند.

امروز روز خوبی است. دسته بعدی نسخه‌های Yoast SEO با انبوهی از موارد جدید همراه است که به سایت شما کمک می‌کند مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرد. ما یک ادغام IndexNow را راه‌اندازی می‌کنیم، تنظیمات ،یدن خود را با ویژگی‌های پیشرفته گسترش می‌دهیم، و یک ادغام WordProof را اضافه می‌کنیم تا به صفحات حریم خصوصی در بلاک چین کمک کنیم. Yoast SEO 19.2 و Yoast SEO Premium 18.8 را بخو،د!

،یدن را با Yoast SEO Premium، یک ویژگی در یک زمان، بهبود دهید

WordProof برنده جوایز متعدد اروپایی برای راه حل های ارزشمند بلاک چین شده است. برای ،، که می خواهند بیشتر بدانند، با WordProof در مورد اینکه چه چیزی راه حل آنها را مفید می کند صحبت کردیم.

در Yoast SEO Premium 18.8، ما در حال گسترش تنظیمات ،یدن با چندین گزینه پیشرفته هستیم. علاوه بر این، پروتکل IndexNow را که توسط Microsoft Bing، Seznam و Yandex پشتیب، می‌شود، استفاده می‌کنیم. گوگل هنوز از آن پشتیب، نمی کند و ممکن است هرگز.

IndexNow: به سوی آینده ای با ،یدن کمتر

تنظیمات ،یدن را در دو نسخه قبلی Yoast SEO Premium 18.6 و 18.7 معرفی کردیم. موج اول بیشتر در مورد حذف فیدهای غیر ضروری در وردپرس و پاک ، کد از سر بود. در Yoast SEO Premium 18.8، دو تنظیمات پیشرفته ،یدن را اضافه می کنیم: پا،ازی جستجو و پا،ازی پارامتر URL.

برو پریمیوم و دسترسی داشته باشید به تمام ویژگی های ما!

شما می تو،د سایت خود را ساده کنید و کارایی ،یدن را با هدایت URL هایی با پارامترهای جستجوی ناشناخته به URL معمولی صفحه بهبود دهید. پا،ازی پیوند دائمی URL دقیقاً این کار را انجام می دهد. اگر می‌خواهید پارامترهای URL خاصی را حفظ کنید، می‌تو،د این پارامترها را اضافه کنید تا حذف شوند.

هر،مه ها گاهی اوقات URL های جستجوی داخلی سایت را در سایت شما برای اه، خود هدف قرار می دهند. این URL ها ممکن است توسط Google ،یده شوند و ممکن است توسط کاربران دیده شوند. این می تواند به سئو و برند شما آسیب برساند! این ویژگی برخی از ال،ای رایج هر،مه را شناسایی می کند و آنها را در مسیرهای خود متوقف می کند، به ،وان مثال، جستجو با ایموجی ها یا جملات بسیار طول،. ما اینها را به خوبی برای شما مرتب می کنیم.

پا،ازی پارامتر URL: خلاص شدن از شر URL های بیش از حد

WordProof یک استارتاپ بلاک چین هلندی است که بر محافظت از محتوای شما با افزودن آن به بلاک چین تمرکز دارد. WordProof به طور خودکار یک اثر انگشت منحصر به فرد را به محتوای شما اضافه می کند و آن را قابل تأیید می کند. این به مبارزه با اخبار جعلی و مسائل مربوط به حق چاپ کمک می کند و در عین حال اعتماد به محتوایی را که منتشر می کنید افزایش می دهد، با یک راه حل بسیار شفاف.

این یکی از بزرگترین نسخه هایی است که ما در ماه های اخیر انجام داده ایم و به آن افتخار می کنیم. امیدواریم شما هم به همان اندازه که ما از ساختن آن لذت بردیم لذت ببرید!

ادوین تونن

بهبودها عمدتاً مربوط به روشی است که تجزیه و تحلیل متن ورودی های مختلف را مدیریت می کند. به ،وان مثال، اکنون ،اصر HTML blockquote را حذف می کند و دیگر جملات را در نقطه ویرگول ت،یم نمی کند. ;. ما پشتیب، از Elementor را با عدم ت،یم بر روی بیضی بهبود بخشیده ایم ...، صرف نظر از اینکه جمله زیر شروع معتبری دارد یا خیر. همچنین، ما اکنون از تشخیص جمله برای جملات اظهاری در علامت نقل قول پشتیب، می کنیم.

به اشتراک گذاری اجتماعی و بهبود داده های ساخت یافته

برای utm پارامترهای ردیابی (که توسط Google Analytics استفاده می شود)، ما راهی برای تغییر آنها برای استفاده ارائه می دهیم # بجای ? در URL، که می تواند کارایی ،یدن سایت شما را بدون کاهش عملکرد بهبود بخشد.

IndexNow در Yoast SEO Premium موجود است و به طور پیش فرض فعال شده است. تنظیماتی برای روشن یا خاموش ، ادغام وجود دارد، اما به غیر از آن، هیچ تنظیماتی وجود ندارد که بتو،د به آن توجه کنید. همچنین، فقط زم، که IndexNow غیرفعال باشد، Bing را با نقشه های سایت XML شما پینگ می کنیم تا از هزینه های اضافی غیرضروری جلوگیری کنیم.

Yoast SEO Premium به طور خودکار IndexNow را برای شما پینگ می کند

ویژگی های پیشرفته ،یدن در Yoast SEO Premium

ادغام WordProof را در تنظیمات ادغام فعال کنید، وارد شوید یا یک حساب راه اندازی کنید و شروع به مهر زدن به حریم خصوصی و صفحات شرایط و ضوابط خود کنید.

صفحه حریم خصوصی یا شرایط و ضوابط خود را باز کنید و آن را با WordProof علامت گذاری کنید

سایر پیشرفت‌ها در Yoast SEO 19.2

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است