Ho To (Do) هوش مصنوعی Without خروج از محل کار(خانه).

طراحی سایت زیبا و قدرتمند، نقطه شروع مناسبی یک کسب و کار اینترنتی است ولی تضمینی برای موفقیت نیست! رتبه هشتم کارت گرافیک ها در لیست بهترین کارت گرافیک های AMD متعلق به AMD Radeon RX 570 می باشد که از زمان عرضه آن مدت نسبتا زیادی میگذرد ولی با این حال با هم گزینه خوبی برای اجرای بازی های میان رده می باشد. حواستان هم باشد که بهبود محتوای یک صفحه کافی نیست. در گذشته همانند امروز، برند DELL یک برند رقابتی نبود و اما از سری XPS توانست به محبوبیت جهانی برسد اما چند سال بعد نوت بوک های سری Inspiron نیز به این میزان محبوبیت کمک بسزایی کرد تا به جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارد برسد. اولین دلیل این است که تصویری با کیفیت 4K نسبت به یک تصویر با کیفیت استاندارد 1080p به مراتب اندازه بزرگتری دارد و انتقال، بارگذاری و ویرایش تصاویری با این اندازه هم نیازمند قدرت بیشتری است.

گوگل با هوش مصنوعی میفهمد موضوع کلی وبسایتها چیست و هر صفحه درباره چه موضوعی محتوا دارد. به بیان دیگر موضوع از تولید بازی، به تولید سناریوهای قدرتمند بازی و عمیقتر شدن و معناگرا شدن تغییر خواهد کرد و این به لطف هوش مصنوعی در آینده رقم میخورد. یکی دیگر از موضوعات مهمی که پیرامون سوال هوش مصنوعی چیست مطرح میشود، بحث شاخههای مختلف این حوزه یعنی هوش مصنوعی است که به همین خاطر در ادامه به آن پرداخته شده است. برای مثال یکی از سایت هایی که EAT بالایی دارد ، ویکی پدیا است. اگر بخواهیم نمونه هایی گویا از برنامه های گرافیک دو بعدی را مثال بزنیم، میتوانیم به بازیهای دهه هشتاد و نود اشاره کنیم؛ در آن زمان تقریبا اکثر بازیها دو بعدی بودند و همگی بر یک اصل استوار بودند: نمایش تصاویر ثابت به شکل پشت سر هم بطوری که حرکت را القاء کند. به عنوان مثال اگر دونقطه( 0,0,0 ) و ( 5,5,0 ) را به یکدیگر وصل کنید ، خطی بین این دو نقطه خواهید داشت . نقطه ای است که تعدادی از خطوط در آن جا به یکدیگر متصل میشوند . همچنین هنوز تعداد بازیهایی که از رهگیری پرتو و DLSS پشتیبانی میکنند خیلی زیاد نیست و در بسیاری از بازیها هم، بود و نبود این ویژگی مهم نیست.

با ورود کارتهای جدیدتر و با قابلیتهای سه بعدی بالا، اگرچه بسیاری از خصوصیات گذشته حفظ و حتی تقویت شد، ولیکن عناصر جدیدی به این جمع اضافه گشت. این بدین خاطره که بسیاری از اشکال دوبعدی را قبل از بستن نمی توان به موضوعات سه بعدی تبدیل کرد. سالها گذشت تا سرانجام گروهی از دانشمندان توانستند با ادغام دو استریو گرام در یک تصویر یک اتواستریوگرام پدید آورند که تماشای آن به هیچ وسیله ای نیاز نداشت و بدین سان بود که آنها توانستند برای نخستین بار در طول تاریخ تصاویر استریوگرامی را که از نقاط تصادفی سیاه و سفید تشکیل شده بود با بکارگیری کامپیوتر اپل-2 تولید نمایند. از دیگر فرآیندهایی که در هنگام کار با تصاویر انجام میگیرد، ماسک کردن بخشی از تصویر میباشد، تا به این شکل بتوان جلوه های ویژه متعددی را ایجاد کرد. لا مشاهده میکنید ، خطی که دو راس را به یکدیگر متصل میکند پاره خط نامیده میشود .

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است