Google +Topic Search Bar Refinements روی دسک‌تاپ فعال می‌شود

Google راه اندازی می کند + اصلاحات نوار جستجوی موضوع

الک آرد گوگل

دسامبر گذشته، کاوش موضوعات مرتبط با جستجوی شما را در تلفن همراه آسان‌تر کردیم. اکنون این برای همه کاربران دسکتاپ که به زبان ،یسی در ایالات متحده جستجو می کنند در دسترس است. موضوعات مرتبط در کنار فیلترها در بالای صفحه نتایج جستجو ظاهر می شوند. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. pic.twitter.com/Gff44kpgYH

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 12 مه 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این چیزی است که به نظر میرسد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این نسخه قدیمی است:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-topic-search-bar-refinements-desktop-35383.html

برای اندازه واقعی کلیک کنید

پس از آزمایش های بسیار و چندین ماه پس از اجرای زنده در جستجوی تلفن همراه، گوگل اعلام کرده است که اصلاحات نوار جستجوی +موضوع اکنون به طور رسمی در نتایج جستجوی دسکتاپ فعال هستند.

با این کار می‌تو،د موضوعاتی را که با علامت + مشخص شده‌اند اضافه یا حذف کنید تا به سرعت در جستجو بزرگ‌نمایی کنید یا به عقب برگردید. Google ابتدا در دسامبر گفت که سیستم‌های جستجوی آن به‌طور خودکار موضوعات مرتبط را بر اساس آنچه که ما در مورد نحوه جستجوی افراد و تجزیه و تحلیل محتوا در سرتاسر وب می‌د،م، برای شما نمایش می‌دهند. گوگل افزود: “هم موضوعات و هم فیلترها به ترتیبی نشان داده می شوند که سیستم های ما به طور خودکار تعیین می کنند که برای درخواست خاص شما مفیدترین است.”

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در این مورد گفت توییتر، “دسامبر گذشته، ما کاوش موضوعات مرتبط با جستجوی شما را در تلفن همراه آسانتر کردیم. اکنون این برای همه کاربران دسکتاپ که به زبان ،یسی در ایالات متحده جستجو می کنند در دسترس است. موضوعات مرتبط در کنار فیلترها در بالای صفحه نتایج جستجو ظاهر می شوند.”

گوگل گفت این تجربه جدید در حال حاضر برای جستجوگران ،یسی در ایالات متحده است.

اینم رابط کاربری موبایل:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است