Google SGE زنده می‌شود، پیوندها و تجزیه و تحلیل‌های چت بینگ، اشکالات کنسول جستجو و موارد دیگر

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

من گزارش ماهانه وب مستر گوگل را برای ژوئن ارسال کردم و همانطور که می تو،د تصور کنید، ماه بزرگی بود. گوگل تجربه مولد جستجو را برای برخی راه اندازی کرد. ما برخی از شکایات اولیه را در SGE ارسال کردیم. تعداد نتایج را از دست داده است، شخصی سازی بسیار کمی وجود دارد، و آزمایش در دسامبر 2023 به پایان می رسد. نتایج محلی Google Bard اکنون می تواند مرتبط تر باشد. فکر می‌کنم بینگ چت لینک‌های متن لنگر را اضافه کرد. بینگ به زودی ادغام ابزارهای وب مستر چت بینگ را مورد تمس، قرار داد. بینگ چت در ورزش بهتر است و ویجت خانه اندروید جدیدی دارد. کنسول جستجوی گوگل برخی از سایت ها را به ،وان نمایه سازی دسکتاپ گزارش می دهد که در حال نمایه سازی تلفن همراه هستند. کنسول جستجوی گوگل این هفته تاخیر زیادی داشت، اما اکنون بهتر شده است. Google Search Console Insights گزارش جدیدی برای رشد محتوا اضافه کرد. گوگل گفته است به Googlebot اجازه می دهد تا دروازه های سنی در سایت های بزرگسالان را دور بزند. گوگل اکنون نام های دامنه .ai را به ،وان TLD های عمومی در نظر می گیرد. گوگل در حال انتشار چند قطعه برجسته روی دسکتاپ است. گوگل ابزارهای مقایسه ماشین بیشتری را به جستجو اضافه کرد. گوگل گفت کمک های خیریه در ازای بازبینی مجاز نیست. Google Local Service Ads اعلامیه های نقض گسترده خط مشی ارسال کرد. گوگل تبلیغات ،ید، مراکز خط مشی لیست های رایگان خود را به روز کرد و به روز رس، های دیگری را انجام داد. من تصاویری از pubCenter جدید مایکروسافت را نشان دادم. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-06-02-2023-35494.html

جستجوی موضوعات بحث:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است