Google Search Console فهرست‌های Merchant و ظاهر قطعات محصول را تجزیه می‌کند

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-search-console-breaks-out-merchant-listings-and-،uct-snippets-appearances-394865

چه چیزی جدید است. گوگل گفت: «ما توانایی اندازه‌گیری تأثیر فهرست‌بندی Merchant را با ت،یم ظاهر جستجوی نتایج محصول به دو بخش اضافه می‌کنیم: فهرست‌های تجاری و قطعه‌های محصول». اکنون می تو،د ببینید که چه تعداد کلیک و برداشت برای آن ظواهر/تجربه مستقل از یکدیگر دریافت می کنید.

چرا ما اهمیت می دهیم. در اینجا گزارش‌های بیشتری برای همه شما وجود دارد که می‌تو،د آن‌ها را تحلیل کنید و با آن‌ها برای پیاده‌سازی بهبودهایی در وب‌سایت خود کار کنید. اگر محصولاتی در سایت خود دارید، ممکن است این گزارش ها را ببینید و ممکن است بتو،د از آنها برای اعمال تغییراتی در وب سایت خود استفاده کنید که به شما کمک می کند وب سایت بهتری داشته باشید و در جستجوی Google عملکرد بهتری داشته باشید.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


درباره نویسنده

بری شوارتز

به نظر می رسد. در اینجا اسکرین شات از گزارش عملکرد آمده است:

گزارش عملکرد محصول Google Merchant 800x451

اعلامیه. گوگل این را در توییتر، در مجموعه ای از توییت ها اعلام کرد:

جدید در زمین موتورهای جستجو

در ماه سپتامبر، کنسول جستجو گزارش جدیدی به نام فهرست‌های بازرگان ارائه کرد که به شما امکان می‌دهد اعتبار پیشنهادات محصول خود را برای تجارب فهرست‌های تجاری بررسی کنید. این علاوه بر گزارش قطعه محصول آمده است. بیشتر بخو،د در 🧵 1/3

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 27 مارس 2023

Google فهرست‌های تجاری و گزارش قطعه محصول را به دو ظاهر منحصربه‌فرد ت،یم کرده است که می‌تو،د در گزارش‌های عملکرد در کنسول جستجوی Google فیلتر کنید. گوگل همچنین این موارد را در فهرست‌های Merchant و گزارش‌های قطعه محصول که سپتامبر گذشته راه‌اندازی کرد، منتشر کرد.

فهرست‌های Merchant جدید و ظاهر جستجوی قطعات محصول را می‌توان در دو مکان در Search Console مشاهده کرد:

  • فهرست‌های تاجر و گزارش‌های تکه‌های محصول به صورت همپوش، در بالای نمودارهای گزارش
  • گزارش عملکرد در تب ظاهر جستجو یا از طریق یک فیلتر

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است