Google Performance Max اکنون به شما امکان می دهد مجموعه های محصول ایجاد کنید

گوگل هنوز برنامه های آینده خود را برای این ویژگی تایید نکرده است. در حال حاضر، این یک فرصت عالی برای بازاریابان محلی است تا دسترسی محلی خود را به حدا،ر برسانند.


مجموعه ها به شما این امکان را می دهند که محصولات را با دارایی های خلاقانه خود – تصاویر، ویدئوها و متن مرتبط کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. توانایی مرتبط ، محصولات و دارایی‌های مختلف، تجربه فهرست‌بندی محصولات را ساده می‌کند و در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. مجموعه‌ها همچنین می‌توانند داده‌های محصول را غنی کنند، که می‌تواند منجر به عملکرد بهتر محصول، افزایش تعامل و تجربه مشتری غنی‌تر شود.

ویژگی جدید Google Performance Max به شما امکان می دهد محصولات را ،یب کنید و مجموعه ایجاد کنید – برای تبلیغات یا لیست محصولات رایگان.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


مراحل بعدی گوگل هنوز آن را عرضه نکرده است مجموعه ها ویژگی برای تبلیغات در مقیاس گسترده تر یا بین المللی.

نیکولا آگیوس ویراستار رسانه پولی Search Engine Land پس از پیوستن در سال 2023 است. او جستجوی پولی، رسانه های اجتماعی پولی، ،ده فروشی و موارد دیگر را پوشش می دهد. قبل از این، او مدیر SEO در Jungle Creations (2020-2023) بود و بر استراتژی تحریریه شرکت برای چندین وب سایت نظارت داشت. او بیش از 15 سال تجربه در رو،مه نگاری دارد و قبلا در OK کار کرده است! مجله (2010-2014)، ایمیل آنلاین (2014-2015)، آینه (2015-2017)، جاسوس دیجیتال (2017-2018) و خورشید (2018-2020). او همچنین قبلاً با آژانس SEO Blue Array همکاری کرده بود تا کتاب پرفروش آمازون “تسلط بر سئوی داخلی” را در نویسندگی خود بنویسد.

منبع: https://searchengineland.com/google-performance-max-،uct-collections-429728

در اینجا نحوه راه‌اندازی فید مجموعه‌ها در Merchant Center آورده شده است:


درباره نویسنده

نیکولا آگیوس

چگونه کار می کند. مجموعه ها می توانند تا 100 محصول را شامل شوند. آنها فقط برای محصولات محلی فروخته شده در Performance Max برای اه، فروشگاه در دسترس هستند.