Google My Ad Center در حال انتشار در سطح جهانی

در صورت تمایل می تو،د شخصی سازی تبلیغات را به طور کامل خاموش کنید. همچنین می‌تو،د تبلیغات مرتبط با موضوعاتی مانند الکل، دوستیابی، کاهش وزن، قمار، بارداری و فرزندپروری را محدود کنید.

در My Ad Center، می‌تو،د روی منوی سه نقطه در کنار یک تبلیغ Google ضربه بزنید و انتخاب کنید که کمتر از آن نوع تبلیغات ببینید. Google توضیح داد، همچنین می‌تو،د تبلیغاتی را در مورد چیزهایی که برایتان مهم هستند، مانند تخفیف کفش‌های کت، یا هدایای تعطیلات برای عزیزانتان ببینید:

در اینجا یک نمونه از این در عمل آورده شده است:

در My Ad Center، می‌تو،د روی «Customize Ads» ضربه بزنید تا موضوعات و مارک‌هایی را که می‌خواهید بیشتر یا کمتر مشاهده کنید، انتخاب کنید.

نیکول به خوبی به ویژگی‌های موجود می‌پردازد زمین موتور جستجو.

کاربران همچنین می‌توانند ببینند و تنظیم کنند که، در صورت وجود، کدام دسته‌های علاقه مبتنی بر مخاطب به تبلیغاتی که می‌بینند از طریق My Ad Center اطلاع می‌دهند. آن‌ها می‌توانند انتخاب کنند که آیا از سابقه YouTube برای شخصی‌سازی تبلیغات استفاده کنند یا خیر – و موارد دیگر. برای جزئیات نگاه کنید به: 2/2

— AdsLiaison (@adsliaison) 20 اکتبر 2022

به علاوه خیلی بیشتر…

در اینجا جینی ماروین از گوگل آن را خلاصه کرده است:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-my-ad-center-rolling-out-34283.html

Google My Ad Center اکنون به صورت جه، برای همه کاربران عرضه می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا تبلیغاتی را که می بینند یا نمی بینند، در جستجوی Google و دارایی های Google کنترل کنند. گوگل گفت همچنین می‌تو،د تبلیغات حساس را مسدود کنید و درباره اطلاعاتی که برای شخصی‌سازی تجربه تبلیغاتی خود استفاده می‌شود بیشتر بیاموزید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است