Google Maps و نشانی های محلی به چندین زبان نشان داده می شود

همانطور که از اسکرین شات می بینید، گوگل آدرس را به دو زبان فرانسوی و ،یسی نشان می دهد.

اوه چقدر باحال. بله، من می توانم آن را برای یک رستوران در اسپ،ا ببینم.
و اگر زبان پیش‌فرض در تنظیمات جستجوی Google را به لهست، تغییر دهم، می‌توانم نام مکان را به زبان لهست، نیز مشخص کنم. pic.twitter.com/lSlmDjzg6Q

– دارن شاو (@DarrenShaw_) 8 مه 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

وقتی برای ویرایش فهرست هتل‌ها در نمایه ،ب‌وکار Google جستجو کرد، این گزینه به او داده شد که هر کدام را به هر زب، تغییر دهد. او گفت، “با استفاده از “پیشنهاد ویرایش” در Google Maps، صاحبان مشاغل (یا هر کاربر Maps) می‌توانند انواع نام ،ب‌وکار را به چندین زبان اضافه کنند. با این حال، Google همه ترجمه‌ها را به طور همزمان نشان نمی‌دهد، فقط ترجمه‌ای را که مطابقت دارد. تنظیمات زبان کاربر.” وی افزود: «از کانادا + زبان ،یسی، «پیشنهاد ویرایش» در رستور، در پاریس فیلد نام ،یسی را ارائه می‌کند.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-maps-addresses-in-multiple-languages-35355.html

او گفت که این مورد توسط استفان سومبوراک مشاهده شد که در فهرست هتلی واقع در حومه مونترال، کانادا، جایی که هر دو زبان مش، هستند، متوجه این موضوع شد. او این را در توییتر:

دارن شاو توانست آن را برای مک، در اسپ،ا تکرار کند:

لوگوی گوگل رستوران فرانسوی زن

برای اندازه واقعی کلیک کنید

فقط برای واضح بودن، شما توانستید برای مدتی زبان آدرس خود را ویرایش کنید اما صفحه نمایش جدید است.

Google می تواند آدرس ،ب و کار شما را به بیش از یک زبان در Google Maps و نتایج جستجوی محلی Google نشان دهد. بنابراین اگر هتل دارید، گوگل ممکن است بتواند آدرس را هم به زبان ،یسی و هم به زبان محلی نشان دهد، مانند فرانسوی در مثال زیر.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است