Google Maps می تواند شماره تلفن های جعلی را در عکس ها شناسایی کرده و آنها را حذف کند

گوگل گفت: “در حالی که ما پیشرفت زیادی در این زمینه داشته ایم، می د،م که کلاهبرداران به تکامل خود ادامه می دهند – و ما نیز خواهیم کرد.”

آیا کافی است. همین یک روز دیگر، جیسون براون هتل ها چگونه هستند با نظرات مثبت جعلی اسپم شده است و مدیران هتل نگران هستند که این موضوع چه نتیجه ای دارد ChatGPT برای ایجاد نظرات جعلی برای نقشه های گوگل

گوگل دارد منتشر شد برخی اطلاعات در مورد تلاش هایش برای مبارزه با محتوای جعلی و بررسی ها در Google Maps و جستجوی محلی. در اینجا برخی از ارقامی که گوگل از این تلاش ها به اشتراک گذاشته است، آمده است، اما آیا کافی بود؟

همانطور که Google راه‌ها و تکنیک‌های بیشتری را برای جلوگیری و/یا کاهش هر،مه ارائه می‌کند، ارسال‌کنندگان هر،مه راه‌های دیگری را برای مق، با این تلاش‌ها پیدا می‌کنند. می‌تو،د تلاش‌های Google در سال گذشته را در اینجا ببینید.


منبع: https://searchengineland.com/google-maps-can-detect-fake-p،ne-numbers-in-p،tos-and-remove-them-395098

مبارزه با هر،مه های گوگل مپ. در اینجا برخی از آمارهایی که گوگل در مورد نحوه مبارزه با هر،مه های Google Maps در سال 2022 به اشتراک گذاشته است، آمده است:

  • بیش از 115 میلیون مرور ناقض خط مشی را مسدود یا حذف کرد (20 درصد بیشتر از سال گذشته)
  • بیش از 200 میلیون ع، را مسدود یا حذف کرد
  • بیش از 7 میلیون ویدیو را مسدود یا حذف کرد
  • از 20 میلیون تلاش برای ایجاد نمایه های تجاری جعلی گوگل جلوگیری کرد

چرا ما اهمیت می دهیم. هر،مه و اطلاعات جعلی در جستجو دردسری است که همه ما به ،وان بازاریاب می بینیم و باید با آن دست و پنجه نرم کنیم. هیچ‌کدام از ما دوست نداریم هر،مه‌ها مورد حمله قرار بگیریم، و هیچ‌کدام از ما دوست نداریم نظرات جعلی در فهرست‌های ،ب‌وکار یا مشتریانمان باقی بماند. گوگل در تلاش است تا تلاش های اسپم را کاهش دهد، اما همانطور که می تو،د تصور کنید، این یک بازی موش و گربه است.

(1) گوگل گفت که آنها “مدل یادگیری ماشینی” جدیدی را منتشر ،د که به آنها کمک کرد “روندهای سوء استفاده جدید را چندین برابر سریعتر از سالهای گذشته شناسایی کنند.” این به آن‌ها کمک کرد تا با وب‌سایت‌هایی که دارای .design یا TLD‌های .top هستند، یک افزایش ناگه، در نمایه‌های ،ب‌وکار پیدا کنند و به سرعت روی آن‌ها عمل کنند.

(2) گوگل همچنین یک مدل یادگیری ماشینی جدید برای شناسایی کلاهبردار، که شماره تلفن های نادرست را در بالای ع، های ارائه شده توسط کاربر قرار داده اند، به جستجوگران کلاهبرداری اضافه کرده است تا با شماره های موجود در شماره تلفن تماس بگیرند و نه شماره تلفن رسمی ،ب و کار.

فراگیری ماشین. گوگل همچنین دو تکنیک جدید مبتنی بر یادگیری ماشینی را برای کمک به شناسایی و جلوگیری از هر،مه در Google Maps اضافه کرد.

آیا می‌دانستید Google اکنون می‌تواند تشخیص دهد که آیا کلاهبرداران شماره تلفن‌های جعلی را در ع،‌های ارائه‌شده توسط کاربر در Google Maps قرار می‌دهند یا خیر و به‌طور خودکار آن ع،‌ها را در فهرست‌های ،ب‌وکار در نتایج جستجوی محلی نمایش داده و مسدود می‌کند؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است