Google Maps افزودن نماهای هوایی، جزئیات بیشتر دوچرخه‌سواری و موارد دیگر

نماهای هوایی از مکان‌های دیدنی و اعلان‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مک، در حال حاضر به صورت جه، در Google Maps در اندروید و iOS منتشر می‌شوند و اطلاعات مسیر دوچرخه‌سواری در هفته‌های آینده در صدها شهری که مسیرهای دوچرخه‌سواری در آن‌ها در دسترس است، منتشر می‌شود.

در اینجا یک GIF از نماهای هوایی فوتورئالیستی در عمل آمده است:

Google به زودی اطلاعات مسیر دوچرخه سواری جدیدی را اضافه می کند تا بتو،د مسیرهای دوچرخه را مقایسه کنید و جزئیات دقیق تری درباره دوچرخه سواری خود و موارد دیگر ببینید. گوگل در طول مسیر شما ارتفاع را نشان می دهد، همچنین پیش از موعد می بینید که آیا با ترافیک سنگین ماشین، پله ها یا تپه های شیب دار در مسیر خود مواجه می شوید.

به اشتراک گذاری اعلان های موقعیت مک،

اعلان‌ها را فقط می‌توان برای افرادی تنظیم کرد که قبلاً انتخاب کرده است مکان خود را با شما به اشتراک بگذارد. فردی که موقعیت مک، خود را با شما به اشتراک گذاشته است چندین یادآور دریافت می‌کند تا به او اطلاع دهد – از جمله یک اعلان فشار در برنامه Maps و یک ایمیل، همراه با ایمیل‌های تکراری ماهانه. به دلایل حفظ حریم خصوصی می تو،د این موارد را خاموش کنید.

گوگل همچنین ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مک، خود را بهبود بخشید، جایی که می‌تو،د موقعیت مک، خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید. اکنون می تو،د یک اعلان برای آدرس خاص تنظیم کنید تا بتو،د زمان ورود دوست خود را ببینید و به سرعت ملاقات کنید. همچنین می تو،د یک اعلان تنظیم کنید تا ببینید چه زم، محل برگزاری را ، کرده اند.

گوگل اعلام کرد که در حال افزودن «نماهای هوایی عکاسی از نزدیک به 100 مکان دیدنی مشهور جهان در شهرهایی مانند بارسلونا، لندن، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو» است. این یک گام به سوی اعلام بازدیدهای همه جانبه ای است که گوگل در Google I/O انجام داد.

نقشه های گوگل اعلام کرد نماهای هوایی واقعی، اطلاعات مسیر دوچرخه سواری جدید، اعلان های جدید برای اشتراک گذاری موقعیت مک، شما و موارد دیگر را اضافه می کند.

آریل نماها

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-maps-adding-aerial-views-more-biking-details-more-33824.html

برای دیدن یک نمای هوایی در هر کجا که در دسترس هستند، یک نقطه عطف را در Google Maps جستجو کنید و به بخش P،tos بروید.

جزئیات دوچرخه سواری

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است