Google Discover تحت تأثیر به‌روزرسانی محتوای مفید از اکتبر 2022 قرار گرفت

اکتبر 2022 از نظر زمان بندی کمی عجیب است که این بین به روز رس، های مفید سیستم محتوایی بود. ما به‌روزرس، محتوای مفید اوت 2022 را داشتیم که در 9 سپتامبر 2022 به پایان رسید و سپس به‌روزرس، محتوای مفید دسامبر 2022 را داشتیم که از 6 دسامبر 2022 شروع شد.

دنی همچنین به این توصیه کلی اشاره کرد، “اگر می خواهید با Discover که بخشی از جستجو است، موفق باشید، منطقی است که به مواردی که در جستجو مفید هستند توجه کنید.”

چند هفته پیش، گزارش دادم که Google اسناد راهنمای خود را به‌روزرس، کرده است تا مشخص کند که نمایان شدن Google Discover نه تنها تحت تأثیر به‌روزرس،‌های اصلی، بلکه به‌طور خاص تحت تأثیر به‌روزرس، محتوای مفید است. از گوگل پرسیدم چه زم، این تغییر کرده است و پس از کمی تلنگر در پاسخ، دنی سالیوان از گوگل گفت که حدود اکتبر 2022 تغییر کرده است.

(1) Google Discover تحت تأثیر به‌روزرس، محتوای مفید قرار گرفته است.

سپس دنی ادامه داد: “اما استفاده بسیار سبکی است.” به همین دلیل او اضافه کرد، “بنابراین ما صفحه را همانطور که هست ، می کنیم، اما همانطور که گفتم، هر سیگنال جستجوی استفاده شده توسط Discover را تایید نمی کنیم.” این صفحه است که می گوید این سیستم یک سیگنال در سراسر سایت تولید می کند که ما آن را در میان بسیاری از سیگنال های دیگر برای استفاده در جستجوی Google (که شامل Discover نیز می شود) در نظر می گیریم.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

(2) همه اینها در اکتبر 2022 آغاز شد.

حدس می‌زنم زم، در ماه اکتبر، گوگل یک به‌روزرس، جزئی‌تر را انجام داد تا بگوید اجازه دهید به‌روزرس، محتوای مفید بر Google Discover تأثیر بگذارد. من حدس می‌زنم برای اینکه این اتفاق بیفتد نیازی به انجام یک به‌روزرس، محتوای مفید جدید نیست، اما فرض می‌کنم چیزی با Google Discover بهینه‌سازی شده تا این اتفاق بیفتد که اعلام نشده است – نه اینکه Google باید همه چیز را برای ما اعلام کند…

بحث انجمن در ماستودون.


منبع: https://www.seroundtable.com/google-discover-impacted-helpful-content-update-35024.html

Google Discover Planet

خب! حالا شما مالک آن هستید:

برگردیم به فلیپ فلاپ… دنی سالیوان، پس از اینکه ابتدا گفت که سند راهنما نادرست است، مبنی بر اینکه به روز رس، محتوای مفید روی نمایان شدن Google Discover تأثیری نداشته است، دیشب گفت که اصلاحی دارد، این کار را می کند. و افزود که این تغییر در اکتبر 2022 اتفاق افتاده است.

دنی نوشت ماستودون، “با عرض پوزش برای سردرگمی در این مورد. بررسی های بیشتری انجام دادیم. ما واقعاً از آن استفاده می کنیم و از اکتبر گذشته این کار را انجام داده ایم.” بنابراین او می‌گوید که پس از یک بار بررسی، (1) Google Discover تحت تأثیر به‌روزرس، محتوای مفید قرار می‌گیرد و (2) زم، که این تغییر کرد با من تماس گرفت و در اکتبر 2022 تغییر کرد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است