Google Bard ویژگی های جدیدی را اضافه می کند و برای کاربران بیشتری در دسترس است

بارد پین

ما ایجاد کردیم برای کمک به شما برای کشف کنجکاوی، تخیل خود را تقویت می کند و ایده های خود را از زمین می گیرد – نه فقط با پاسخ دادن به سؤالات، بلکه با کمک به شما در ایجاد آنها.

Google Bard Globe

و با آن، گوگل خود را به روز کرد صفحه به روز رس، بارد با آنچه تغییر کرد:

بارد تون

بحث انجمن در توییتر و WebmasterWorld.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-bard-new-features-available-more-35697.html

در اینجا نحوه عملکرد تنظیم تن است:

Bard در مکان ها و زبان های جدید در دسترس است

 • چه: Bard اکنون به بیش از 40 زبان جدید از جمله ،ی، چینی (ساده شده/سنتی)، آلم،، هندی، اسپ،ایی و غیره در دسترس است. ما همچنین دسترسی به مکان‌های بیشتری از جمله تمامی 27 کشور اتحادیه اروپا (EU) و برزیل را گسترش داده‌ایم.
 • چرا: بارد جه، است و قصد دارد به شما در کشف احتمالات کمک کند. پشتیب، ،یسی، ژاپنی و کره‌ای ما به ما کمک کرد تا یاد بگیریم چگونه زبان‌ها را مسئولانه راه‌اندازی کنیم، و ما را قادر می‌سازد اکنون از ا،ر پوشش‌های زب، در اینترنت پشتیب، کنیم.

لنز گوگل در بارد

 • چه چیزی: می تو،د تصاویر را در کنار متن در مکالمات خود با Bard آپلود کنید و به شما امکان می دهد تخیل و خلاقیت خود را به روش های کاملاً جدیدی تقویت کنید. برای تحقق این امر، ما با ،یسی شروع می‌کنیم، قدرت Google Lens را به Bard وارد می‌کنیم.
 • چرا: تصاویر بخش اساسی از نحوه به کارگیری تخیل خود هستند، بنابراین ما لنز گوگل را به Bard اضافه کرده ایم. چه بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد یک تصویر داشته باشید یا به الهام گرفتن برای شرح خنده دار نیاز داشته باشید، اکنون راه های بیشتری برای کاوش و ایجاد با Bard دارید.

بارد می تواند پاسخ ها را با صدای بلند بخواند

 • چه چیزی: ما قابلیت‌های تبدیل متن به گفتار را به بیش از 40 زبان، از جمله هندی، اسپ،ایی، و ،یسی آمریکایی به Bard اضافه می‌کنیم.
 • چرا: گاهی اوقات شنیدن چیزی با صدای بلند به شما کمک می کند تا ایده ای را به روش های جدیدی فراتر از خواندن آن زنده کنید. به پاسخ ها گوش دهید و ببینید چه چیزی به شما کمک می کند تصور کنید و خلق کنید!

موضوعات پین شده و اخیر

 • چه چیزی: اکنون می تو،د از جایی که با مکالمات Bard گذشته خود را ، کرده اید ادامه دهید و آنها را بر اساس نیاز خود سازماندهی کنید. ما قابلیت پین ، مکالمات، تغییر نام آنها و انجام چندین مکالمه را به طور همزمان اضافه کرده ایم.
 • چرا: خلق بهترین ایده ها به زمان نیاز دارد، گاهی اوقات چندین ساعت یا چند روز ایجاد می شود. موضوعات خود را حفظ کنید و حیاتی ترین رشته های خود را سنجاق کنید تا روند خلاقیت شما جریان داشته باشد.

گفت،ای بارد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

 • چه چیزی: ما اشتراک بخشی یا تمام گپ Bard خود را با دیگران آسانتر کرده ایم. پیوندهای قابل اشتراک‌گذاری باعث می‌شود که چت شما و هر منبعی را فقط با یک کلیک مشاهده کنید تا دیگران بتوانند آنچه را که با Bard ایجاد کرده‌اید به‌طور یکپارچه مشاهده کنند.
 • چرا: گاهی اوقات جلوگیری از یک ایده جدید سخت است. ما می‌خواستیم اشتراک‌گذاری خلاقیت‌هایتان را برای الهام بخشیدن به دیگران، باز ، قفل خلاقیت‌تان و نشان دادن روند همکاری‌تان آسان‌تر کنیم.

پاسخ های بارد را اصلاح کنید

 • چه: ما در حال معرفی 5 گزینه جدید برای کمک به شما در اصلاح پاسخ های Bard هستیم. فقط روی ضربه بزنید تا پاسخ ساده‌تر، طول،‌تر، کوتاه‌تر، حرفه‌ای‌تر یا معمولی‌تر شود.
 • چرا: وقتی یک پاسخ به اندازه کافی نزدیک است اما نیاز به تغییر دارد، ما این کار را آسان‌تر می‌کنیم تا شما را به اثر دلخواهتان نزدیک‌تر کنیم.

کد پایتون را به Replit صادر کنید

 • چه: ما به گسترش قابلیت‌های صادرات بارد برای کد ادامه می‌دهیم. اکنون می‌تو،د کد پایتون را علاوه بر Google Colab به Replit صادر کنید.
 • چرا: گردش کار خود را ساده کنید و با انتقال تعاملات Bard به Replit به وظایف برنامه نویسی خود ادامه دهید.

در اینجا جان مو، در منطقه خود با آن بازی می کند:

نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم چه چیزی ایجاد می کنید … و به اشتراک بگذارید 😉 pic.twitter.com/rsEnkeLjys

– جک کراوچیک (@JackK) 13 جولای 2023

در اینجا نحوه کار لنز Google با Bard آمده است:

در اینجا اطلاعات بیشتری از Jack Krawczyk که تیم Google Bard را رهبری می کند آورده شده است:

حتی نکات مدیر عامل در آلم، سوئیسی: pic.twitter.com/p6rlDu3QjK

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 13 جولای 2023

در اینجا نحوه پین ​​، مکالمات آمده است:

پوشش بیشتر در Techmeme.

لنز بارد

گسترش دسترسی به Bard

Google Bard اکنون در مناطق و کشورهای بیشتری و به زبان های بیشتری در دسترس است. گوگل گفت:

 • بارد در جاهای بیشتری، از جمله برزیل و سراسر اروپا
 • Bard به بیش از 40 زبان از جمله ،ی، چینی، آلم،، هندی و اسپ،ایی در دسترس است

درست زم، که به‌روزرس،‌های Google Bard کهنه می‌شد، Google اعلام کرد یک قایق از چیزهای جدید برای ابزار هوش مصنوعی مولد آن، Bard. به طور خلاصه، گوگل چندین ویژگی جدید به Bard اضافه کرد و دسترسی به Bard را به “ا،ر نقاط جهان” و بسیاری از زبان ها گسترش داد.

ویژگی های جدید

 • پاسخ‌های گوش دادن (با صدای بلند): می‌تو،د روی نماد بلندگو در کنار پاسخ‌ها/پاسخ‌هایی که بارد به شما می‌دهد کلیک کنید و Google Bard آنها را با صدای بلند برای شما بیان می‌کند. گوگل گفت: “اگر می خواهید تلفظ صحیح یک کلمه را بشنوید یا به شعر یا متنی گوش دهید، این کار به ویژه مفید است.” این همچنین در 40 زبان کار می کند.
 • آهنگ‌ها و سبک‌ها: Bard اکنون می‌تواند با تن‌ها و سبک‌های مختلف از طریق یک تنظیم کشویی جدید پاسخ دهد. در حالی که Bing دارای سه تن است، Bard دارای پنج تن است، از جمله ساده، بلند، کوتاه، حرفه ای یا معمولی. این ویژگی در حال حاضر فقط برای زبان ،یسی در دسترس است.
 • بازبینی درخواست‌های قدیمی: Google این قابلیت را به Bard اضافه کرد که می‌تواند درخواست‌ها و پاسخ‌های قدیمی را در نوار کناری مشاهده کند. می‌تو،د مکالمات خود را پین کنید، نام آن‌ها را تغییر دهید و در صورت تمایل بعداً به آنها مراجعه کنید.
 • کد صادراتی: اکنون نه تنها می‌تو،د کد را به Google Colab صادر کنید، بلکه می‌تو،د کد پایتون خود را به Replit نیز صادر کنید.
 • پاسخ ها را به اشتراک بگذارید اکنون می تو،د پاسخ ها و درخواست های خود را از طریق پیوندهای قابل اشتراک گذاری جدید با دیگران به اشتراک بگذارید.
 • تصاویر به ،وان درخواست ما می‌دانستیم که Bard ویژگی‌های Google Lens را دریافت می‌کند و اکنون برای پاسخ‌های ،یسی اینجاست. اکنون می‌تو،د تصاویر را با اعلان‌ها آپلود کنید و بارد ع، را تجزیه و تحلیل می‌کند تا کمک کند.

در اینجا لیست فعلی زبان های پشتیب، شده است. ،یسی، ژاپنی، کره ای، ،ی، باهاسا اندونزی، بنگالی، بلغاری، چینی (ساده شده / سنتی)، کرواتی، چکی، دانمارکی، هلندی، استونیایی، ،ی، فنلاندی، فرانسوی، آلم،، گجراتی، یون،، عبری، هندی، مجارست،، ایتالیایی، کانادایی، لتونی، لیتو،ایی، مالایالام، مراتی، نروژی، لهست،، پرتغالی، روم،ایی، روسی، صربی، اسلواکی، اسلوونیایی، اسپ،ایی، سواحیلی، سوئدی، تامیلی، تلوگو، تایلندی، ،ی، اوکراینی، اردو و ویتنامی.