Google Bard نقل قول های واقعی را در پاسخ ها و خلاصه های مختصرتر اضافه می کند

خلاصه های مختصر Google همچنین Bard را با پیشرفت‌های بیشتری در مدل‌های زبان بزرگ خود به‌روزرس، کرد تا در ارائه خلاصه‌های بهتر برای پاسخ‌ها بهتر شود. بارد در خلاصه ، اطلاعات بهتر عمل می کند، که به ویژه زم، مفید است که بخواهید به سرعت به اصل موضوع دست پیدا کنید. تغییرات بارد.

نقل قول ها بهبود یافت. Google Bard اکنون منابعی را با اعداد، مانند نقل‌قول‌های واقعی، در کنار پاسخ‌ها نشان می‌دهد. برای مشاهده منبع آن اطلاعات می تو،د روی اعداد کلیک کنید. «بارد اکنون می‌تواند به شما کمک کند تشخیص دهید کدام بخش از پاسخ با منبع مطابقت دارد. برای پاسخ‌های حاوی منابع، اعدادی را در کنار پاسخ مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی اعداد، اکنون می تو،د بخشی از متن را که با منبع مطابقت دارد شناسایی کنید و به راحتی به آن بروید. تغییرات بارد.

در اینجا یک اسکرین شات از Jack Krawczyk است که اعداد را در سمت چپ نشان می دهد، با پیوند “بیشتر بیاموزید” در زیر.

نقل قول های بارد 800x419

در اینجا یک اسکرین شات از Jack Krawczyk است که خلاصه را نشان می دهد:

Bard Summary 800x513

Google Bard استنادهای ک،یک و واقعی تری را به پاسخ هایی که ارائه می دهد اضافه کرده است و همچنین می تواند خلاصه سازی بهتری ارائه دهد. ما هنوز این پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها را به صورت زنده نمی‌بینیم، اما Jack Krawczyk از Google نمونه‌هایی را در این مورد به اشتراک گذاشته است. توییتر.

پس نوشته. من چند نمونه از استنادها را پیدا کردم، آنها به سختی یافت می شوند و هنوز به خوبی بینگ چت نیستند. در اینجا یک مثال وجود دارد و طبق گفته Wayback Ma،e، صفحه ای که Bard به آن پیوند می دهد، بیش از یک سال است که وجود نداشته است.

پیوندهای استناد گوگل بارد 800x277
منبع: https://searchengineland.com/google-bard-adds-genuine-citations-in-responses-and-more-concise-summaries-423143

چرا ما اهمیت می دهیم. نقل قول ها و پیوندها به منابع یک نگر، بزرگ برای ناشران و ا،یستم کلی وب است. گوگل در تلاش است تا با این به روز رس، برخی از آن ها را برطرف کند تا پیوندهای بیشتری در پاسخ های Google Bard ارائه دهد. همچنین، خلاصه‌سازی‌های بهتر با پیشرفت‌هایی در LLM‌هایی که گوگل دارد، مفید و هیجان‌انگیز است، مخصوصاً در طول زمان.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است