Google Bard نقل قول هایی مانند چت بینگ را نشان می دهد

تازگی مهم است

— فابریس کانل (@facan) 15 مه 2023

گوگل اعلام کرد دیشب که اکنون بهتر است نقل قول ها را با اضافه ، یک عدد در خط متن نشان دهد و با کلیک ،، منبع و لینک های آن را نشان دهد. همچنین، گوگل گفت بارد در نوشتن خلاصه بهتر است.

همچنین، گوگل گفت که آنها در خلاصه ، پاسخ ها بهتر هستند. گوگل نوشت: «ما Bard را با قابلیت‌های خلاصه‌سازی بهتر با ،یب پیشرفت‌هایی که در مدل‌های زبان بزرگ خود ایجاد کرده‌ایم به‌روزرس، کرده‌ایم». گوگل اضافه کرد: “ما Bard را در خلاصه ، اطلاعات بهتر می کنیم، که به ویژه زم، مفید است که بخواهید به سرعت به اصل موضوع دست پیدا کنید.”

نویسنده زن گوگل

اما بله، این یک پیشرفت است مانند Glenn Gabe:

همانطور که فابریس کانل از مایکروسافت بینگ گفت: “تازه بودن مهم است.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-bard-citations-update-35394.html

/2 pic.twitter.com/uDP5IK6Ra9

– جک کراوچیک (@JackK) 15 مه 2023

نقل‌قول‌ها در حال حاضر بسیار شبیه چت بینگ هستند، در اینجا نمونه‌ای از Bard با نقل‌قول است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

اما متاسفانه نقل قول های زیادی نمی بینم. فقط ی،ری پرس و جو را امتحان کردم و ا،ر آنها نقل قول را برنگرداندند. بنابراین این یک گام در مسیر درست است، اما هنوز IMO بسیار ضعیف است. pic.twitter.com/KQdK4Rs6I5

– گلن گیب (@glenngabe) 15 مه 2023

در اینجا نمونه ای از بارد است که نتایج جستجوی گوگل خود را منبع یابی می کند!

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل گفت: “Bard اکنون می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید کدام بخش از پاسخ با منبع مطابقت دارد. برای پاسخ های دارای منبع، اعداد را در کنار پاسخ خواهید دید. با کلیک بر روی اعداد اکنون می تو،د بخش متن را شناسایی کنید. که با منبع مطابقت دارد و به راحتی به آن پیمایش کنید.” گوگل افزود: «ما می‌خواهیم درک اینکه کدام بخش از پاسخ با منبع مطابقت دارد را برای شما آسان‌تر کنیم و پیوندهای منبع را مطابق با متن در اختیار شما قرار دهیم.»

در اینجا نمونه هایی از Jack Krawczyk از تیم Google Bard آمده است:

روی علامت شماره در سمت چپ کلیک می کنید که منبع اول و پیوندی به منبع را نشان می دهد. نکته خنده دار این است که آن لینک کد وضعیت 404 را برمی گرداند، صفحه دیگر وجود ندارد. آ،ین باری که آن صفحه وجود داشت، طبق گفته ماشین راه برگشت 1.5 سال پیش بود رامان موردی را مشاهده کرد که یک دامنه پارک شده توسط بارد به آن لینک شده بود و آن را در آن پست کرد توییتر، بنابراین محتوا برای مدتی نیز در آن دامنه نبوده است.

اینجا بینگ چت است، که باید بگویم هنوز در این موارد استناد بسیار بهتر است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

ما همچنین منابع را مفیدتر می کنیم. اکنون، برای پاسخ با منابع، اکنون می تو،د بخشی از متن را که با منبع مطابقت دارد شناسایی کنید و به راحتی به آن بروید.

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است