Google Bard موضوعات مرتبط را برای صفحه ویژگی ها و یادداشت های انتشار Google It اضافه می کند

جدید امروز: وقتی افراد روی «Google it» کلیک می‌کنند، موضوعات جستجوی پیشنهادی دیگری را اضافه کرده‌ایم https://t.co/NsjtlEKF0g

– جک کراوچیک (@JackK) 10 آوریل 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

اکنون به راحتی می‌تو،د به‌روزرس،‌های ما در Bard را دنبال کنید (مانند این که اخیراً انجام دادیم)

برای اندازه واقعی کلیک کنید

جک کراچیک که تیم Google Bard را رهبری می‌کند، در مورد این خبر پستی منتشر کرد توییتر:

صفحه به‌روزرس،‌های آزمایش را برای آ،ین ویژگی‌ها، بهبودها و رفع اشکال‌ها بررسی کنید: https://t.co/MV9MjT7D00

سرور Google Bard Man

گوگل گفت وقتی افراد روی «Google it» کلیک می‌کنند، موضوعات جستجوی پیشنهادی دیگری را اضافه می‌کنند. Google اکنون این بخش جدید را نشان می‌دهد که نه تنها یک گزینه برای Google چیزی، بلکه احتمالاً یک یا چند گزینه را نشان می‌دهد. گوگل گفت که آنها این کار را انجام داده اند تا “افراد بتوانند طیف وسیع تری از علایق را با موضوعات مرتبط کاوش کنند.” مثالی در اینجا آمده است:

به‌علاوه، به‌روزرس، Bard برای پیشرفت‌های ریاضی و منطق هفته گذشته راه‌اندازی شد اما در این یادداشت‌های انتشار امروز گنجانده شد.

گوگل ویژگی دیگری را برای Google Bard ارائه کرده است. وقتی روی دکمه «Google it» کلیک می‌کنید، اکنون شما را مستقیماً به جستجوی Google نمی‌برد، بلکه موضوعات مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهد تا روی آن کلیک کنید تا نتایج جستجوی آن موضوعات را ببینید. Google همچنین در حال انتشار یک سند یادداشت‌های انتشار است تا بتو،م از تغییراتی که Google با Bard منتشر می‌کند، مطلع باشیم.

همچنین، در حال حاضر وجود دارد به روز رس، آزمایش ها صفحه ای که نشان می دهد از چیزهای جدید Google Bard استفاده کنید، در اینجا یک اسکرین شات از شب گذشته است:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-bard-related-topics-google-it-release-notes-35213.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است