Google Bard موضوعات جستجوی بیشتری را به دکمه “Google it” اضافه می کند

در اینجا جک کراچیک از گوگل این موضوع را در توییتر اعلام کرده است:

جدید امروز: وقتی افراد روی «Google it» کلیک می‌کنند، موضوعات جستجوی پیشنهادی دیگری را اضافه کرده‌ایم https://t.co/NsjtlEKF0g

– جک کراوچیک (@JackK) 10 آوریل 2023

Google Bard با استفاده از دکمه «Google it» کاوش موضوعات بیشتر در جستجوی Google را برای افراد آسان‌تر می‌کند. اکنون وقتی از Bard کمک می‌خواهید، با کلیک بر روی دکمه «Google it»، بخشی به نام «موضوعات مرتبط با جستجو» با یک، دو، سه یا چند عبارت جستجو به شما ارائه می‌شود که می‌تو،د برای کاوش بیشتر در جستجوی Google روی آن کلیک کنید.

موضوعات مرتبط را در Bard جستجو کنید. مجدداً، اگر روی دکمه «Google it» در Bard کلیک کنید، اکنون با «موضوعات مرتبط با جستجو» با چند عبارت جستجو روبرو می شوید که گوگل فکر می کند می تواند به شما در سفر کمک کند.

اکنون به راحتی می‌تو،د به‌روزرس،‌های ما در Bard را دنبال کنید (مانند این که اخیراً انجام دادیم)

صفحه به‌روزرس،‌های آزمایش را برای آ،ین ویژگی‌ها، بهبودها و رفع اشکال‌ها بررسی کنید: https://t.co/MV9MjT7D00

Google گفت که آنها «موضوعات جستجوی پیشنهادی اضافی را زم، که افراد روی «Google it» کلیک می‌کنند اضافه می‌کنند، بنابراین «افراد می‌توانند طیف وسیع‌تری از علایق را با موضوعات مرتبط‌تر کشف کنند».

در نهایت، اکنون می تو،د مشاهده کنید که با محصول جدید و هیجان انگیز هوش مصنوعی Bard از گوگل چه چیزی در حال تغییر است.
منبع: https://searchengineland.com/google-bard-adds-more-search-topics-to-google-it-،on-395475

تغییر گزارش برای Bard. Google همچنین در حال انتشار یک صفحه جدید “به روز رس،” است که یک گزارش تغییرات یا مجموعه ای از یادداشت های انتشار برای موارد جدید با Google Bard است. در اینجا گوگل برخی از تغییرات و به‌روزرس،‌هایی را که در Google Bard انجام داده است، از جمله یادداشت «موضوعات مرتبط با جستجو» از بالا و همچنین به‌روزرس، ریاضی و منطق هفته گذشته، مستند می‌کند.

می تو،د به صفحه دسترسی پیدا کنید bard.google.com/updates.

این چیزی است که به نظر میرسد:

موضوعات مرتبط با Google Bard Google It 759x600

چرا ما اهمیت می دهیم. با این به‌روزرس، «Google it»، این ممکن است یک ابزار جدید و مفید برای تحقیق کلمات کلیدی برای برخی از SEO و SEMها باشد. شاید گوگل ایده‌های عبارت کلیدی جدیدی را به شما ارائه دهد تا با کمپین‌های SEO و PPC خود را هدف قرار دهید. همچنین، این ممکن است منجر به جستجوهای جدید و بیشتر از سوی مجموعه ای از جستجوگران جدید شود که از Google Bard آمده اند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است