Google Bard را برای بهبود پاسخ های ریاضی و منطقی به روز می کند

گوگل پالم. PalM مخفف Pathways Language Model است. این یک مدل زبان بزرگ است که توسط گوگل با 540 میلیارد پارامتر توسعه یافته است. محققان همچنین نسخه‌های کوچک‌تری از PaLM (مدل‌های 8 میلیارد و 62 میلیارد پارامتری) را برای آزمایش اثرات مقیاس مدل آموزش دادند.

توییت ها توئیت های او با این اطلاعیه:

بنابراین بارد را دوباره امتحان کنید و ببینید آیا امروز بهتر از دیروز است یا خیر.
منبع: https://searchengineland.com/google-says-bard-was-updated-to-improve-math-and-logic-responses-395127

چه چیزی بهبود یافته است. Krawczyk گفت که Bard اکنون می‌تواند بهتر بفهمد و به سؤالات شما وقتی در قالب یک کلمه چند مرحله‌ای و مسائل ریاضی چند مرحله‌ای باشد، پاسخ دهد.

پیشرفت های ریاضی در راه است. Krawczyk افزود، برنامه نویسی به زودی به Bard می آید.

اما گوگل قول می دهد که چیزهای بیشتری در راه است و بارد بهتر خواهد شد.

پس این به چه م،است؟ اکنون Bard با کدنویسی به زودی، بهتر می‌فهمد و به درخواست‌های شما برای کلمات چند مرحله‌ای و مسائل ریاضی پاسخ می‌دهد. این بهبود بارد را برای افرادی که از آن استفاده می کنند مفیدتر می کند. 2/

– جک کراوچیک (@JackK) 31 مارس 2023

چرا ما اهمیت می دهیم. بیشتر اوقات، دیدن این که چگونه این دستیارها و ابزارهای هوش مصنوعی در مدت زمان کوتاهی بهبود می یابند و به سرعت در حال بهبود هستند، سرگرم کننده و هیجان انگیز است. چه ChatGPT، چه بینگ چت، چه Google Bard یا دیگران، دنبال ، این فضا بسیار سرگرم کننده است.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل در نیویورک تایمز گفت که گوگل عمدا نسخه سبک وزن بارد را عرضه کرد و با گذشت زمان بهتر خواهد شد. مصاحبه امروز منتشر شد

Google Bard به تازگی ارتقا یافته است. با ،یب مدل‌های زبان پالم گوگل، بارد اکنون در پاسخ‌های ریاضی و منطقی بهتر است.

اطلاعات بیشتر در مورد بارد به ،وان یادآوری، گوگل اعلام کرد که Bard یک روز قبل از راه اندازی بینگ چت ارائه می شود، اما Bard تا 10 روز پیش برای کاربران عمومی باز نشد. پاسخی که گوگل از Bard دریافت کرد در مقایسه با تلاش‌های Bing Chat و ChatGPT تا حدودی ناامیدکننده و ناامیدکننده بود. حتی در داخل گوگل، کارمندان شرکت را ترغیب ،د که Bard را بهبود بخشد.

جک کراچیک، مدیر اجرایی گوگل که تلاش‌های بارد و هوش مصنوعی گوگل را رهبری می‌کند، می‌گوید: «امروز می‌خواستم به اشتراک بگذارم که با ،یب برخی از پیشرفت‌هایی که در PalM توسعه داده‌ایم، توانایی‌های بارد را در ریاضیات و منطق بهبود بخشیم. گفت در توییتر.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است