Google Bard تنوع بیشتری به پیش نویس ها اضافه می کند

به علاوه، از آنجایی که فناوری هوش مصنوعی مولد مانند Bard، Bing Chat و ChatGPT به سرعت در حال تغییر هستند، ما می‌خواستیم تغییرات آن را در طول زمان مستند کنیم.


منبع: https://searchengineland.com/google-bard-adds-more-variety-to-drafts-395815

چه چیزی جدید است. گوگل ارسال شده در بخش به‌روزرس،‌های خود که از ۲۱ آوریل ۲۰۲۳، دو روز دیگر شروع می‌شود، و Google Bard در حال «تنوع بیشتر به پیش‌نویس‌ها» است. گوگل نوشت: «وقتی پیش‌نویس‌های دیگر را مشاهده می‌کنید، اکنون طیف وسیع‌تری از گزینه‌ها را خواهید دید که متمایزتر از یکدیگر هستند. گوگل گفت که این “گستره وسیع تری از پیش نویس های متمایزتر را ارائه می دهد که می تواند به گسترش کاوش های خلاقانه شما کمک کند.”

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر تنوع و گزینه های بیشتری از Google Bard می خواهید، به زودی آن را خواهید داشت. می‌تو،د از این پیش‌نویس‌ها برای دریافت تنوع بیشتر در ایده‌ها برای محتوا، کمپین‌های بازاریابی، کپی تبلیغات و سایر ارتباطات در تجارت یا شاید زندگی شخصی‌تان استفاده کنید.

Google Bard اکنون تنوع بیشتری را در پیش نویس پاسخ هایی که به سؤالات شما ارائه می دهد نشان می دهد. گوگل گفت که این پیش‌نویس‌ها اکنون «متمایزتر از یکدیگر هستند» و به شما امکان می‌دهند «کاوش‌های خلاقانه خود را گسترش دهید».

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از پیش نویس ها در Google Bard است. به ،وان یادآوری، Bard از زمان راه‌اندازی خود سه پیش‌نویس ارائه کرده است، بنابراین پیش‌نویس‌ها جدید نیستند، اما Google پیش‌نویس‌ها را از یکدیگر «متمایزتر» کرد.

Google Bard Drafts 800x476

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است