Google Bard تصاویر را در پاسخ ها اضافه می کند

📸 بارد (https://t.co/FycdN2l1HQ) از امروز سفر تصویری خود را آغاز می کند 📸

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به ،وان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آ،ین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آ،ین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-bard-image-responses-427511

تصاویر می توانند به شما کمک کنند تا ایده های خود را به طور مؤثرتری منتقل کنید. آن‌ها می‌توانند مفاهیم را زنده کنند، توصیه‌ها را متقاعدکننده‌تر کنند، و هنگامی که اطلاعات بصری می‌خواهید، پاسخ‌ها را افزایش دهند.

بارد اکنون تصاویر جستجوی Google را برای پاسخ‌های بصری، در صورت ،وم، شامل می‌شود. شما همچنین می تو،د به طور خاص از Bard برای تصاویر بخواهید. با کلیک بر روی یک تصویر منبع آن نشان داده می شود. این به روز رس، محدود به پاسخ های ،یسی است.

برای دیدن منبع هر یک روی ع، کلیک کنید. 1/ pic.twitter.com/k4ruuhcELl

– جک کراوچیک (@JackK) 23 مه 2023

درباره نویسنده

دنی گودوین

بیشتر به زودی. Google Bard قصد دارد اضافه کند:

  • پشتیب، از زبان های بیشتر
  • قابلیت تولید تصاویر.
  • امکان درخواست بارد با استفاده از لنز گوگل.

سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


به نظر می رسد. که در این موضوع توییتر از @JackK (Jack Krawczyk، مدیر ارشد محصول، گوگل)، می تو،د نمونه هایی از آن را در عمل مشاهده کنید:

بارد اکنون تصاویر را در پاسخ‌ها نشان می‌دهد – و بارد منبع هر تصویر را نشان می‌دهد، گوگل امروز اعلام کرد.

اولین مورد از بسیاری از ویژگی‌هایی که در I/O مورد بحث قرار دادیم، در حال حاضر زنده است: تصاویر در پاسخ‌ها.

از استعداد بصری اضافی لذت ببرید تا به شما کمک کند امکانات بیشتری را تصور کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. گوگل بیشتر جستجو را در Bard ادغام کرده است. این افزودن جدید تصاویر ممکن است مزایای بیشتری از بهینه سازی تصویر ارائه دهد، اکنون که Bard ممکن است تصاویر شما را در Bard ظاهر کند.

چه خبر. این به‌روزرس، به تلاش Google برای بصری‌تر و مفیدتر ، Bard ادامه می‌دهد – اکنون با نمایش تصاویر جستجوی Google در پاسخ‌ها.

چرا. در یک ورودی جدید در صفحه به روز رس، بارد، گوگل توضیح داد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است