Google Analytics UA 3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها است اما مدت زیادی طول نمی‌کشد…

صبح روز شنبه، بسیاری از ما از اینکه دیدیم Universal Analytics 3، گوگل آنالیتی، (نه GA4) همچنان در حال جمع‌آوری داده‌ها، پس از پایان ضرب‌الاجل است، شگفت زده شدیم. خوب، گوگل گفت زمان می برد تا سایت ها بسته شوند و این اتفاق خواهد افتاد، حتی اگر بسیاری از سایت ها هنوز در حال جمع آوری داده ها هستند.

امروز، با استقبال از شما در Google Analytics 4، خاموش ، Universal Analytics را آغاز می کنیم. این یک شبه اتفاق نمی افتد، بنابراین برخی از ویژگی های Universal Analytics ممکن است به پردازش داده ها ادامه دهند. با این حال، اکنون همه املاک به صف اضافه شده اند و آنهایی که …

— Google Analytics (@google،ytics) 1 ژوئیه 2023

بحث انجمن در توییتر.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-،ytics-ua-3-still-collecting-data-35649.html

بنابراین، در حالی که ممکن است حتی در روز سوم پس از خاموش شدن UA3، که من انجام می‌دهم، همچنان داده‌ها را مشاهده کنید، گوگل گفت که در نهایت جمع‌آوری داده‌ها را متوقف خواهد کرد.

صفحه نمایش تجزیه و تحلیل زن شاد

در اینجا یک سایت تصادفی وجود دارد که من به آن دسترسی دارم که هنوز داده های بلادرنگ در حال جریان به UA3 را نشان می دهد:

بنابراین اگر هنوز آن را می بینید، تنها نیستید.

گوگل پست گذاشت توییتر در تاریخ 1 ژوئیه، “امروز، با استقبال از شما در Google Analytics 4، Universal Analytics را خاموش می کنیم. این یک شبه اتفاق نمی افتد، بنابراین برخی از ویژگی های Universal Analytics ممکن است به پردازش داده ها ادامه دهند. با این حال، همه ویژگی ها اکنون به صف اضافه شده اند. و آنهایی که ارتقا را کامل نکرده اند به صورت متوالی شروع به کار خواهند کرد.”

گوگل گفت: “برخی از ویژگی های Universal Analytics ممکن است به پردازش داده ها ادامه دهند.” گوگل افزود: «با این حال، اکنون همه دارایی‌ها به صف اضافه شده‌اند و آنهایی که ارتقا را کامل نکرده‌اند، به‌طور متوالی شروع به کار خواهند کرد».

Google Analytics Ua 3 Data Still