Google Ads که به تبلیغ کنندگان برای ثبت نام خودکار پرداخت می کند، توصیه ها را اعمال می کند

من فکر می کنم بسیاری از مشاغل محلی کوچکتر قیمت دارند. 100 دلار خنده دار است.

من شرط می بندم که این ایمیل منجر به تعداد خوبی از PPC ها شد که اکنون در آن ثبت نام کرده اند.

گرگ فین اضافه کرد: “به م،ای واقعی کلمه هیچ پولی وجود ندارد. فکر کنید چرا آنها به شما 100 دلار می دهند؟ Google از راه دور به شیوه ای امانت دار عمل نمی کند. Recos و نمایندگان فقط گرگ های فروش هار در لباس ، هستند. اگر آژانسی این را در حساب های شما پیاده کند، آن را شلیک کنید. آنها را در محل.

این توییت ها هستند:

یا اگر گفتند “شریک های جستجو/گسترش نمایش را روشن کنید و ما کل هزینه را پوشش می دهیم.” من فکر می کنم بسیاری از مردم به آن می پرند. pic.twitter.com/fPq7bY1XtN

– گرگ (@PPCGreg) 10 نوامبر 2022

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-ads-paying-advertisers-enroll-auto-applied-34403.html

آندرس گفت: “مم نه! متش،! قطعا ارزشش را ندارد.” آدری می،و پاسخ داد گفتن “در مرحله بعدی: اعتبار 200 دلاری اگر تطابق گسترده بین کمپین ها اضافه کنید.”

Google Ads در حال ارسال ایمیل به برخی از تبلیغ‌کنندگان است که به آنها پیشنهاد می‌دهد برای ثبت‌نام در توصیه‌های اعمال‌شده خودکار، ۱۰۰ دلار اعتبار Google Ads بپردازند. پاسخ جامعه PPC تقریباً همه مخالف انجام این کار برای هر مقدار پول است، چه رسد به 100 دلار.

در اینجا یک اسکرین شات از ایمیلی است که آندرس کابررا در آن به اشتراک گذاشته است توییتر، نوشته شده است “ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به اه، تجاری خود برسید – در توصیه های اعمال شده به طور خودکار ثبت نام کنید و اعتباری معادل 100 دلار برای هزینه تبلیغات آینده دریافت کنید.”

در مرحله بعد: اعتبار 200 دلاری در صورت اضافه ، تطابق گسترده در بین کمپین ها 🙈

– آدری می،و (@Millereaudreyy) 10 نوامبر 2022

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است