Google Ads دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار را به دست می آورد و برخی از تنظیمات مکان یابی را حذف می کند

همچنین، اکنون هدف جدید جذب مشتری به طور کامل برای کمپین‌های جستجوی Google Ads ارائه شده است. با هدف جذب مشتری جدید برای کمپین‌های جستجو، می‌تو،د یک کمپین را برای پیشنهاد بالاتر برای مشتریان جدید بهینه کنید یا برای پیشنهاد منحصراً برای مشتریان جدید بهینه‌سازی کنید. هدف جذب مشتری جدید شما را قادر می سازد تا مشتریان جدیدی را از طریق کمپین های تبلیغاتی گوگل خود به طور موثر بدست آورید. می‌تو،د کمپین را برای ارائه پیشنهاد بالاتر برای مشتریان جدید بهینه کنید یا کمپین را برای پیشنهاد منحصراً برای مشتریان جدید بهینه کنید.

سپس، از مارس 2023، هدف‌گیری «علاقه جستجو» و حذف «حضور یا علاقه» دیگر در Google Ads در دسترس نخواهد بود. این شرکت می‌گوید: «گوگل این تغییر را برای ساده‌سازی مجموعه هدف‌یابی موقعیت مک، و بهبود عملکرد تبلیغات شما انجام می‌دهد.

این چیزی است که جینی در این مورد گفت:

Google Ads اکنون این امکان را در اختیار همه تبلیغ کنندگان ،یسی قرار داده است تا از دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار به ،وان نسخه بتا باز استفاده کنند. وقتی در دارایی‌های ایجاد شده به‌طور خودکار شرکت کنید، Google Ads به‌طور خودکار دارایی‌هایی را براساس ورودی‌های شما مانند دارایی‌ها و کلمات کلیدی در گروه تبلیغات و محتوای صفحه فرود شما ایجاد می‌کند. گوگل گفت که این بر اساس زم، است که پیش بینی می شود ارتباط آنها با پرس و جو و عملکرد تبلیغ شما بهبود یابد.

این به‌روزرس، پس از یک دوره آزمایشی و مصاحبه با ده‌ها تبلیغ‌کننده و آژانس با اندازه‌های مختلف در طیف وسیعی از عمودی‌ها برای درک تأثیر استفاده و عملکرد فعلی ارائه می‌شود. تغییرات، تنظیمات مکان یابی را در انواع کمپین تراز می کند.

— AdsLiaison (@adsliaison) 27 فوریه 2023

Google Ads اکنون از دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار پشتیب، می کند و هدف جدید جذب مشتری کاملاً فعال است. اما همچنین، در ماه مارس، هدف گیری “علاقه جستجو” و استثنای “حضور یا علاقه” دیگر در تبلیغات گوگل در دسترس نخواهد بود.

گوگل گفت: “به ،وان بخشی از این به روز رس،، بهبودهای زیر در هفته های آینده ارائه خواهند شد.”

  • هنگام تعیین رتبه‌بندی، «قدرت آگهی» هم دارایی‌های ایجاد شده به‌طور خودکار و هم دارایی‌های موجود شما را در نظر می‌گیرد.
  • دارایی‌هایی که به‌طور خودکار ایجاد می‌شوند، از ورودی‌هایی که ارائه کرده‌اید، مانند کلیدواژه‌هایتان، برای سفارشی‌سازی سرفصل‌ها و بهبود ارتباط آن‌ها با پرس و جو زم، که پیش‌بینی می‌شود عملکرد را بهبود بخشد، استفاده می‌کند.
  • همچنین می‌تو،د دارایی‌هایی را که به‌طور خودکار ایجاد شده‌اند و ترجیح می‌دهید در آگهی‌های خود وارد نشوند، حذف کنید.
  • گوگل قصد دارد در اوا، سال جاری دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار را به زبان های دیگر عرضه کند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کمپین‌هایی که از هدف‌یابی «علاقه جستجو» استفاده می‌کنند به هدف «حضور یا علاقه» منتقل می‌شوند، در حالی که کمپین‌هایی که از استثنای «حضور یا علاقه» استفاده می‌کنند به استثنای «حضور» منتقل می‌شوند. این تغییرات در کمپین‌های جستجو، نمایش، حدا،ر عملکرد و ،ید ثابت خواهد بود. ممکن است پس از اعمال این تغییرات، افزایش دسترسی را تجربه کنید، و ما شما را تشویق می‌کنیم که عملکرد را نظارت کنید.

جذب مشتری جدید 2 حالت را برای پشتیب، از این اه، ارائه می دهد:

  • برای مشتریان جدید بیشتر از مشتریان فعلی پیشنهاد دهید (حالت ارزش مشتری جدید): ارزش جذب مشتری جدید اضافی را برای اولین ارزش تبدیل ،ید مشتری اضافه کنید. این حالت توصیه‌شده است زیرا به شما امکان می‌دهد درآمد را در بین همه مشتریان به حدا،ر برس،د، اما همچنین در یک کمپین، مشتریان جدید بیشتری را به سمت ،ب‌وکار خود هدایت کنید.
  • فقط برای مشتریان جدید پیشنهاد دهید (حالت فقط مشتری جدید): تبلیغات را فقط به مشتری، محدود کنید که در ،ب و کار شما تازه کار هستند (همانطور که بر اساس ،یدهای تاریخی و فهرست مشتریان فعلی که در Google Ads آپلود کرده اید تعیین می شود). ما این گزینه را فقط در صورتی توصیه می‌کنیم که بودجه‌های اختصاصی متمرکز بر اکتساب داشته باشید یا اگر در حال اجرای یک کمپین متمرکز بر تبدیل غیر،ید هستید، به‌،وان مثال، نسل اصلی.

در تنظیمات هدف، گزینه «علاقه جستجو: افرادی که مکان‌های هدف شما را جستجو می‌کنند» را حذف می‌کنیم، که استقبال بسیار کمی داشت. همچنان می‌تو،د «حضور یا علاقه» یا «حضور» را هدف قرار دهید.

— AdsLiaison (@adsliaison) 27 فوریه 2023

تبلیغات گوگل

بحث انجمن در توییتتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-ads-،ets-location-targeting-settings-34983.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است