Google Ads اکنون از کلمات کلیدی منفی در سطح حساب پشتیبانی می کند

می دانستیم که در راه است، Google Ads اکنون از کلمات کلیدی منفی برای ایمنی برند در سطح حساب پشتیب، می کند. گوگل به تازگی کلمات کلیدی منفی در سطح حساب را به گوگل ادز اضافه کرده است و جامعه PPC از این بابت خوشحال است.

تبلیغات کلمات کلیدی منفی گوگل

آری!!! pic.twitter.com/9uzIERjaY9

— دن ریچاردسون (@njsdanrich) 26 ژانویه 2023

جینی اشاره کرد که بتا 6 ماه پیش fwiw شروع می شود. چرخه طول، از برنامه ریزی -> بتا -> انتشار https://t.co/eeUnFPjspr

و حالا ما آنها را گرفتیم.

می‌تو،د در تنظیمات حساب Google Ads خود فهرستی از کلمات کلیدی منفی در سطح حساب ایجاد کنید. در «تنظیمات حساب»، بخش «کلمات کلیدی منفی» را خواهید یافت. با کلیک بر روی این بخش، می تو،د شروع به ایجاد لیست کلمات کلیدی منفی خود کنید.

11 ماه پیش، جینی ماروین، رابط Google Ads گفت، جینی ماروین به این جمله پاسخ داد: «هیچ برنامه‌ای برای تب کلمه کلیدی در PMax وجود ندارد. با این حال، برنامه‌هایی برای پشتیب، از کلمات کلیدی منفی برای ایمنی برند در سطح حساب وجود دارد. ”

سند راهنمای Google در مورد کلمات کلیدی منفی بخش جدیدی دارد که می‌خواند: «کلمات کلیدی منفی در سطح حساب».

هنگامی که فهرستی از کلمات کلیدی منفی را در سطح حساب خود ایجاد می کنید، به طور خودکار برای همه موجودی جستجو و ،ید در انواع کمپین مربوطه اعمال می شود. این به شما امکان می دهد یک لیست واحد، جه، و در سطح حساب ایجاد کنید که کلمات کلیدی منفی را در تمام موجودی مربوطه در حساب شما اعمال می کند.

این در نقشه راه گوگل برای Q4 مشاهده شد، به نظر می رسد با یک لمس به تاخیر افتاده است

— مایک رایان (@mikeryanretail) 27 ژانویه 2023

بحث انجمن در توییتر و لینکدین.

و چند واکنش در این مورد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

شما می تو،د لیست خود را با تعریف اینکه کدام عبارات جستجو برای برند شما منفی در نظر گرفته می شوند، ایجاد کنید. سپس می‌تو،د این را یک‌باره در بخش «کلمات کلیدی منفی» در «تنظیمات حساب» در حساب Google Ads خود وارد کنید. همچنین می‌تو،د تعیین کنید که آیا می‌خواهید این موارد را بر اساس تطابق گسترده، دقیق یا عبارت حذف کنید. محدودیت 1000 کلمه کلیدی منفی را می توان برای هر حساب حذف کرد. درباره کلمات کلیدی منفی در سطح حساب بیشتر بیاموزید.

من این را برای اولین بار از طریق ملیسا مکی مشاهده کردم توییتر چه ،ی اعتبار می دهد @NilsRooijmanSEA با پیدا ، لینکدین. ملیسا نوشت، “کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اینجا هستند! این بزرگ است.”

در اینجا یک اسکرین شات از این تنظیمات وجود دارد، جایی که Nils Rooijmans توضیح داد: “Google در حال حاضر این ویژگی را در ا،ر حساب های من ارائه می کند.”

1/3 برخی متوجه شده اند که کلمات کلیدی منفی سطح حساب در سطح جه، شروع به انتشار کرده اند. از تنظیمات حساب، می‌تو،د کلمات کلیدی را برای حذف ترافیک از همه کمپین‌های جستجو و ،ید، و بخش جستجو و ،ید PMax برای ایمنی نام تجاری اضافه کنید: https://t.co/B0VBApPVCm

— AdsLiaison (@adsliaison) 27 ژانویه 2023

کمی تاریخچه بیشتر:

3/3 و یادآوری کنترل‌های تن، نام تجاری موجود شامل انواع موجودی، بر،ب‌های محتوای دیجیتال، حذف مکان‌ها و کلمات کلیدی منفی در سطح کمپین است.

— AdsLiaison (@adsliaison) 27 ژانویه 2023
منبع: https://www.seroundtable.com/google-ads-account-level-negative-keywords-34814.html

اشتباه نکنید، قطعاً در کلمات کلیدی منفی در سطح حساب کاربری سودمندی وجود دارد.

همانطور که به PMX مربوط می شود، آن چیزی نیست که ما انتظارش را داشتیم.

— 𝚗𝚗𝚎𝚗𝚎 (@MenachemAni) 27 ژانویه 2023

افراد کلیدواژه های منفی Performance Max را درخواست ،د. در عوض، سطح حساب را دریافت کردیم.

به روز رس،: رابط Google Ads اکنون در این مورد در توییتر پست کرده است:

ما معمولاً می‌خواهیم کلمات کلیدی را از برخی از کمپین‌ها حذف کنیم، نه از ALL (برای پرس و جوهای مارک دار).

— 𝚗𝚗𝚎𝚗𝚎 (@MenachemAni) 27 ژانویه 2023

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است