Google 3D / AR Images on Desktop Search

این چیزی است که به نظر میرسد:

گوگل اکنون در حال آزمایش نمایش تصاویر محصول 3D/AR یا 360 بر روی دسکتاپ است. این برای مدتی برای جستجوی تلفن همراه زنده بود اما گوگل آن را روی رابط دسکتاپ آزمایش نمی‌کند.

برایان هم یک ویدیو ساخت از آن در عمل:

لوگوی گوگل عینک سه بعدی زن

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-3d-ar-images-on-desktop-search-35420.html

فقط یک یادآوری، گوگل اسناد فنی 3D/AR را برای توسعه دهندگان ارائه کرد اما حدود یک سال بعد اسناد و برنامه را حذف کرد. یک سال پیش، به نظر می رسید که به طور گسترده ای گسترش یابد.

گوگل برای اولین بار در سال 2019 مشاهده را در تصاویر واقعیت افزوده سه بعدی در نتایج جستجوی گوگل نشان داد و از آن زمان شاهدیم که برخی از ،ده فروشان آن را آزمایش کرده اند و گوگل نیز از آن برای حیوانات زیبا و اشیاء دیگر استفاده می کند. اما اکنون به نظر می رسد که برخی از ،ده فروشان اصلی، مانند Wayfair، برخی از محصولات خود را به صورت سه بعدی در جستجوی Google نشان می دهند.

نمی‌دانم آیا این ربطی به WebGPU دارد که در کروم 113 ارسال شده است: https://t.co/JC64mCfwqF

– گلن گیب (@glenngabe) 17 مه 2023

رابط سه بعدی در تلفن همراه منطقی است، اما شاید با ویژگی های جدید کروم، روی دسکتاپ نیز منطقی باشد؟

برایان نوشت، اکنون مشاهده نشان سه بعدی روی دسکتاپ، که واقعاً م،ی IMO ندارد زیرا شما اصلاً نمی تو،د از این ویژگی استفاده کنید… مگر اینکه سایت دارای رندر سه بعدی باشد، می تو،د روی سایت حرکت کنید، اما اینطور نیست. واقعاً مشابه AR “مشاهده سه بعدی” در جستجوی تلفن همراه.”

Google 3D Ar Images on Desktop Search

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برایان فریسلبن این موضوع را مشاهده کرد توییترو گلن گیب توانست آن را تکرار کنیدهر چند روزهاست که سعی می کنم آن را تکرار کنم و موفق نشدم.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است