Google 3 دستورالعمل محتوای جدید را برای داده های ساختاری پرسش و پاسخ آموزش اضافه می کند

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-education-qa-content-guidelines-387545

چرا ما اهمیت می دهیم. داده‌های ساختاری پرسش و پاسخ آموزش می‌تواند به بهبود دید شما در نتایج Google کمک کند و همچنین به‌طور بالقوه تعداد کلیک‌ها را دریافت کند. اکنون که Google راهنمایی های خاص تری دارد، مطمئن شوید که از آن پیروی می کنید تا واجد شرایط بودن این ویژگی را حفظ کنید و از اقدامات دستی احتمالی Google خودداری کنید.


دستورالعمل های جدید در اینجا دستورالعمل های جدیدی وجود دارد که گوگل اضافه کرده است:

  • صفحات پرسش و پاسخ آموزش و پرورش باید از این موارد پیروی کنند دستورالعمل های محتوا برای صفحات پرسش و پاسخ.
  • صفحه شما باید حاوی سوالات و پاسخ های مرتبط با آموزش باشد. باید حداقل یک جفت پرسش و پاسخ در صفحه شما وجود داشته باشد و پاسخ باید به سوال کاربر مرتبط باشد و به آن پاسخ دهد.
  • شما مسئول صحت و کیفیت صفحات پرسش و پاسخ آموزشی خود از طریق این ویژگی هستید. اگر بر اساس کیفیت و فرآیندهای بازبینی آموزشی، مقدار مشخصی از محتوای شما نادرست تشخیص داده شود، تا زم، که مشکلات را حل نکنید، ممکن است همه یا زیرمجموعه‌ای از صفحات پرسش و پاسخ شما برای این ویژگی واجد شرایط نباشند.

درباره نویسنده

Google بخش دستورالعمل‌های محتوا جدیدی را به سند راهنمای خود درباره داده‌های ساختاریافته پرسش و پاسخ آموزشی اضافه کرده است.

عدم رعایت. اگر Google متوجه شود که شما دستورالعمل ها را نقض می کنید، Google می تواند یکی از موارد زیر را انجام دهد:

  • اقدامات دستی در سایت خود انجام دهید.
  • محتوای خود را به ،وان یک نتیجه غنی نمایش ندهید.

این صفحه چیست؟ گوگل سند راهنمای داده های ساختاریافته پرسش و پاسخ آموزش را در ماه می منتشر کرد. این سند راهنما راهنمایی هایی در مورد نحوه اضافه ، ارائه می دهد Quiz داده های ساختاریافته به صفحات فلش کارت به طوری که در نتایج جستجو و پاسخ آموزشی Google، Google Assistant و Google Lens نمایش داده می شود.

چرا گوگل این را اضافه کرد گوگل گفت این دستورالعمل‌ها برای اطمینان از اینکه کاربران ما با منابع یادگیری مرتبط مرتبط هستند ایجاد شده‌اند.

جدید در سرزمین موتورهای جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است