Google می‌گوید الزامات سایت تأیید سن ممکن است از نمایش سایت در Google Discover جلوگیری کند

شاید @badams می داند.

– لیلی ری 😏 (@lilyraynyc) 26 جولای 2022

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-discover-age-verification-33831.html

در اینجا موضوع توییتر است تا شما زمینه را داشته باشید:

علی‌رغم اینکه گوگل می‌گوید «نمی‌تو،د برای Discover بهینه‌سازی کنید»، هنوز هم برای بسیاری از سایت‌ها مهم است که این داده‌ها را بررسی کنند، به‌خصوص اگر سایت از طریق تبلیغات درآمد ،ب کند.

اگر به ال،ا نگاه کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که می تو،د کشف کنید…

– لیلی ری 😏 (@lilyraynyc) 26 جولای 2022

دنی سالیوان از گوگل گفت توییتر او معتقد است که سایت هایی که نیاز به تأیید سن دارند در Google Discover ظاهر نمی شوند. وی افزود که باید این موضوع را تایید کند، اما سه روز است که این موضوع را بیان کرده است.

دنی نوشت: «ببینم می‌توانم بفهمم، اما به احتمال زیاد سیستم‌های ما محتوایی را که به تأیید سن نیاز دارد در Discover نشان نمی‌دهند».

گفتگوی جالب – فکر نمی کنید؟

می‌بینم که آیا می‌توانم بفهمم، اما به احتمال زیاد سیستم‌های ما محتوایی را که به تأیید سن نیاز دارد در Discover نشان نمی‌دهند.

— دنی سالیوان (@dannysullivan) 26 جولای 2022

این موضوع پس از آن مطرح شد که یک تاپیک جالب در توییتر توسط لیلی ری شروع شد و از JC پرسید که آیا تأیید سن مانع از نمایش سایت در Google Discover می شود یا خیر. من شخصاً به ندرت می بینم که سایتی با تأیید سن در هنگام جستجوگرها بالا بیاید، حدس می زنم که دنبال چنین چیزهایی نیستم. و در حالی که من زیاد از Google Discover استفاده نمی کنم، آن را در آنجا ندیده ام.

صادقانه بگویم، هیچ نظری ندارم. فکر نمی‌کنم تا به حال وب‌سایتی را ندیده‌ام که نیاز به AV داشته باشد در Discover نمایش داده شود، اما مطمئن نیستم که آیا این یک رد صلاحیت خودکار بر اساس اطلاعات بینابینی AV است یا اینکه Google نمی‌خواهد وب‌سایت‌هایی را با محتوای مخصوص بزرگسالان نشان دهد. در خوراک

– بری آدامز 📰 (@badams) 26 جولای 2022

همچنین، آیا تا به حال صفحه تأیید سن در Google Discover را دیده‌اید؟

این سوال خوبی است که من پاسخ آن را نمی دانم اما احساس من مثبت است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است