Google می‌گوید الزامات سایت تأیید سن ممکن است از نمایش سایت در Google Discover جلوگیری کند

می‌بینم که آیا می‌توانم بفهمم، اما به احتمال زیاد سیستم‌های ما محتوایی را که به تأیید سن نیاز دارد در Discover نشان نمی‌دهند.

— دنی سالیوان (@dannysullivan) 26 جولای 2022

صادقانه بگویم، هیچ نظری ندارم. فکر نمی‌کنم تا به حال وب‌سایتی را ندیده‌ام که نیاز به AV داشته باشد در Discover نمایش داده شود، اما مطمئن نیستم که آیا این یک رد صلاحیت خودکار بر اساس اطلاعات بینابینی AV است یا اینکه Google نمی‌خواهد وب‌سایت‌هایی را با محتوای مخصوص بزرگسالان نشان دهد. در خوراک

– بری آدامز 📰 (@badams) 26 جولای 2022

گفتگوی جالب – فکر نمی کنید؟

علی‌رغم اینکه گوگل می‌گوید «نمی‌تو،د برای Discover بهینه‌سازی کنید»، هنوز هم برای بسیاری از سایت‌ها مهم است که این داده‌ها را بررسی کنند، به‌خصوص اگر سایت از طریق تبلیغات درآمد ،ب کند.

شاید @badams می داند.

– لیلی ری 😏 (@lilyraynyc) 26 جولای 2022

دنی نوشت: «ببینم می‌توانم بفهمم، اما به احتمال زیاد سیستم‌های ما محتوایی را که به تأیید سن نیاز دارد در Discover نشان نمی‌دهند».

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-discover-age-verification-33831.html

این سوال خوبی است که من پاسخ آن را نمی دانم اما احساس من مثبت است.

در اینجا موضوع توییتر است تا شما زمینه را داشته باشید:

همچنین، آیا تا به حال صفحه تأیید سن در Google Discover را دیده‌اید؟

دنی سالیوان از گوگل گفت توییتر او معتقد است که سایت هایی که نیاز به تأیید سن دارند در Google Discover ظاهر نمی شوند. وی افزود که باید این موضوع را تایید کند، اما سه روز است که این موضوع را بیان کرده است.

این موضوع پس از آن مطرح شد که یک تاپیک جالب در توییتر توسط لیلی ری شروع شد و از JC پرسید که آیا تأیید سن مانع از نمایش سایت در Google Discover می شود یا خیر. من شخصاً به ندرت می بینم که سایتی با تأیید سن در هنگام جستجوگرها بالا بیاید، حدس می زنم که دنبال چنین چیزهایی نیستم. و در حالی که من زیاد از Google Discover استفاده نمی کنم، آن را در آنجا ندیده ام.

اگر به ال،ا نگاه کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که می تو،د کشف کنید…

– لیلی ری 😏 (@lilyraynyc) 26 جولای 2022

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است