Google سلب مسئولیت را به پیوندهای ارائه دهندگان قرار در پانل محلی اضافه می کند

Google یک سلب مسئولیت را به پیوندهای ارائه‌دهنده قرار اضافه کرده است که در پانل محلی جستجوی Google و در فهرست‌های تجاری Google Maps پیدا می‌کنید. سلب مسئولیت تا حدی در زیر “درباره این ارائه دهندگان” خوانده می شود و اضافه می کند “ارائه دهندگان به ترتیب تصادفی فهرست شده اند.”

در اینجا یک اسکرین شات است که می تو،د برای بزرگنمایی روی آن کلیک کنید:

هنگامی که از پیوندهای ،ب و کار محلی در دستگاه تلفن همراه خود استفاده می کنید، ارائه دهندگان ترجیحی ،ب و کار به این صورت بر،ب گذاری می شوند.

هنگامی که چندین ارائه دهنده پیوندهایی را برای یک ،ب و کار ارائه می کنند، Google آنها را به ترتیب تصادفی فهرست می کند. اگر ،ب‌وکار یک ارائه‌دهنده ترجیحی را مشخص کند، آن ارائه‌دهنده ابتدا نشان می‌دهد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای من جدید است — به نظر می رسد “درباره این ارائه دهندگان” به ویژگی رزرو قرار اشاره دارد. توانایی ،ب و کار را برای تعیین یک گزینه ترجیحی (مانند سفارش غذا) فرا می خواند. pic.twitter.com/sS21jWJ8H6

– دامیان رولیسون (@damianrollison) 6 دسامبر 2022

برای سفارشات غذا، گوگل ارائه دهندگان را به ترتیب تصادفی فهرست می کند. با این حال، اگر وب‌سایت ،ب‌وکار در دسترس باشد، یا ،ب‌وکار یک ارائه‌دهنده ترجیحی را مشخص کند، ابتدا آن‌ها نشان داده می‌شوند.

فکر می‌کنم بر اساس آ،ین مشکلات مربوط به فهرست‌های ربودن سیستم‌های قرار ملاقات شخص ثالث در جستجوی Google، این مورد (ممکن است اشتباه کنم) راه‌اندازی شده است. دنی سالیوان همه چیز را به پایان رساند و احتمالاً گوگل را مجبور کرد تا یک سلب مسئولیت اضافه کند که مفید و مفید است.

در اینجا یک نمونه از مواردی است که بیش از یک ارائه دهنده رزرو قرار را نشان می دهد و ZocDoc به ،وان گزینه دوم ارائه می شود:

همچنان می گوید “اما اگر ،ب و کار ارائه دهنده ترجیحی را مشخص کرده باشد، ابتدا ظاهر می شود.” سپس یک پیوند یادگیری بیشتر دارد که به آن می رود این صفحه و آن میخواند:

نحوه رتبه بندی ارائه دهندگان برای پیوندهای ،ب و کار محلی ارائه دهندگان شخص ثالث می توانند از نمایه ،ب و کار یک ،ب و کار در جستجوی Google و Maps پیوند دهند. به این پیوندهای تجاری محلی می گویند. می‌تو،د از این پیوندها برای رزرو قرار، رزرو، و سفارش غذا یا ،ید با ارائه‌دهنده استفاده کنید.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-appointment-providers-links-disclaimer-34530.html

این اولین بار توسط دامیان رولیسون مشاهده شد و در آن پست شد توییتر:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است