Google سلامت و ایمنی و پایداری را به پانل های دانش هتل اضافه می کند

Google اکنون در حال آزمایش یا ارائه اطلاعات بهداشت و ایمنی و پایداری برای هتل‌ها در پانل دانش است. قبلاً در سال 2020 به صفحات فرود هتل در نتایج جستجوی هتل گوگل اضافه شده بود اما اکنون می تواند مستقیماً در جستجوی Google نشان داده شود.

گوگل گفت که با هتل ها و ارائه دهندگان اجاره تعطیلات و همچنین انجمن های صنعتی کار می کند تا اطلاعات بهداشتی و ایمنی بیشتری را به نتایجی که می بینید اضافه کند. «اگر صاحب هتل هستید، ،ب‌وکارتان را با استفاده از «Google برای ،ب‌وکار من» تأیید کنید، و به مهمان‌ها اطلاع دهید که با افزودن ویژگی‌های سلامت و ایمنی به نمایه ،ب‌وکارتان، چه اقداماتی برای ایمن نگه‌داشتن آنها انجام می‌دهید. نوشت.

طراحی جدید برای هتل ها در پانل دانش ویژگی های سلامت و ایمنی و پایداری را به طور برجسته نشان می دهد.#،telseo @GuideTwit @rustybrick @contenidoseocom pic.twitter.com/XNhXkvzq5i

— Lluc B. Penycate Ⓐ (@Lluc_SEO) 15 سپتامبر 2022

در اینجا اسکرین شات های بیشتری وجود دارد:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-health-safety-and-sustainability-،tel-knowledge-panels-34096.html

Google گفت: “بسیاری از هتل ها و مراکز اجاره ای برای تعطیلات در حال انجام اقدامات اضافی برای اطمینان از ایمنی مهمانان در پاسخ به COVID-19 هستند. اکنون وقتی مک، برای اقامت در google.com/travel جستجو می کنید و ملک خاصی را مشاهده می کنید، ممکن است یک هنگامی که اقدامات احتیاطی و ایمنی اضافی، مانند تمیز ، پیشرفته، انجام می شود، راهنمایی کنید. برای مشاهده لیست کامل، روی برگه “درباره” ضربه بزنید.”

آیا ،ی از شما آن را می بیند؟

Lluc B. Penycate متوجه این موضوع شد و یک اسکرین شات از آن را در آن به اشتراک گذاشت توییتر. او گفت: “طراحی جدید برای هتل ها در پانل دانش ویژگی های سلامت و ایمنی و پایداری را به طور برجسته نشان می دهد.” من شخصاً سعی کردم این را تکرار کنم اما هنوز آن را نمی بینم، بنابراین ممکن است Google در حال آزمایش این باشد یا شاید Google به تازگی آن را شروع کرده است:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است