Google دسامبر 2022 به‌روزرسانی هرزنامه پیوند، دستورالعمل‌های EEAT به‌روزرسانی شد، عناصر بصری، داشبورد وضعیت، ایده‌های محتوا و موارد دیگر

حامی: Wix – من فقط کاری که آنها با سئو انجام می دهند را دوست دارم مرکز محتوای سئوی Wix به پاد،ت SERPsUp، چه رسد به تمام ویژگی های جدید SEO که آنها به پلتفرم Wix اضافه ،د.

این یک هفته شلوغ بود، و من صادقانه فکر می کردم که شروع به کند شدن خواهد کرد، اما اشتباه می کردم. من خیلی اشتباه میکنم گوگل به‌روزرس، الگوریتم دیگری را راه‌اندازی کرد، به‌روزرس، هر،مه پیوند در دسامبر 2022، که در SpamBrain به‌روزرس، شد. گوگل همچنین به‌روزرس، بزرگی را برای دستورالعمل‌های رتبه‌بندی کیفیت جستجو منتشر کرد و برای تجربه EAT به EAT اضافه کرد. گوگل گا،ی ،اصر بصری جدیدی را منتشر کرد که در آن نام ویژگی های مختلف جستجوی گوگل را مستند می کند. Google همچنین یک داشبورد وضعیت منتشر کرد تا به ما بگوید آیا جستجوی Google در فهرست‌سازی، ،یدن یا سرویس‌دهی مشکل یا قطعی دارد یا خیر. گوگل در حال آزمایش تکه‌های برجسته است، نه در موقعیت صفر و همچنین این دیدگاه‌ها را به طور گسترده‌تری ارائه می‌کند. Google در حال تعطیل ، Question Hub است، اما ایده‌های محتوا در کنسول جستجو ممکن است جایگزین آن شود. گوگل گفت هیچ امتیاز یا آستانه محتوای مفیدی وجود ندارد. گوگل گفت محتوا را هر طور که می خواهید بنویسید، می تواند متنوع باشد، فقط برای افراد خود بنویسید. گوگل گفت که صفحه‌بندی که وارد و خارج از ایند، می‌شود طبیعی است، اما در لبه فهرست‌بندی و کیفیت نیز قرار دارد. گوگل گفت کدهای وضعیت 500/503 برای robots.txt شما در نهایت می تواند منجر به حذف کل سایت شما از گوگل شود. گوگل گفت که ،یدن مجاز نیست بهترین راه برای حذف سایت شما از گوگل نیست. جان مو، از گوگل گفت: استفاده از دامنه های منقضی شده یا تغییر کاربری داده شده، SEO flotsam است. Google Ads چهار صفحه بینش جدید اضافه کرده است. تبلیغات مایکروسافت به تأیید تبلیغ کنندگان مالی در بریت،ا نیاز دارد. Google Business Profiles راهی برای حذف نمایه های ،ب و کار اضافه کرد. یک مطالعه نشان می‌دهد که بررسی‌های Google Local Guides طول،‌تر هستند. همچنین، گوگل تزئینات Chanukah را در این هفته پست کرد، Chanukah این یکشنبه است – یک مورد خوب داشته باشید! و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-12-16-2022-34588.html

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

جستجوی موضوعات بحث:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است