Google در حال کار بر روی Google Indexing Visibility Issible Impacting Publishers

سپس جان مو، گوگل این موضوع را شب گذشته تایید کرد:

و حدس بزنید که آنها با چه رتبه ای هستند؟ محتوای سندیکایی این مثال اول است @AP، چیز مهمی نیست درست است؟ این داستان قابل مشاهده ترین استوری یاهو در Google News برای 22 ژوئن بود. pic.twitter.com/Gh3IMPjfs8

— ویل فل،گان 🌵 (@Will_Flannigan) 26 ژوئن 2023

ویل این موضوع را چند هفته پیش، درست زم، که شروع می‌کرد، مشاهده کرد، این موضوع در توییتر او در آن زمان است:

بدیهی است که من از معاملاتی که ناشران با یاهو انجام می دهند اطلاعی ندارم. و واضح است که گوگل در اینجا نقشی دارد، اما اگر من یک ناشر اخبار بودم و نمودارهایی از این دست را می دیدم، یک آجر را به هم می زدم. pic.twitter.com/89K1r5Qlst

— ویل فل،گان 🌵 (@Will_Flannigan) 26 ژوئن 2023

مسئله این بود که از حدود 21 ژوئن یا بیشتر، برخی ناشران شاهد کاهش قابل توجه ترافیک و دید Google News خود بودند. را نخ اولین گزارش خود را یک هفته یا بیشتر پس از شروع این شماره از یک ناشر آلم، که گفته بود نمایان شدن اخبار Google آنها در 23 ژوئن قطع شده است، دارد.

در اینجا چند نمودار کاهش ترافیک از موضوع وجود دارد:

به روز رس،: ساعت 11 صبح، اوضاع در حال بهبود است:

یک کارشناس محصولات Google به روز رس، را در a موضوع راهنمای ناشر Google News گفت: “آنها گزارش هایی در مورد این موضوع دریافت ،د و در حال حاضر تیم روی آن کار می کند. این یک مشکل شناخته شده است که باید به تدریج برطرف شود. از شکیبایی و درک شما در حین کار بر روی این موضوع متشکریم.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به‌روزرس، 2: ساعت 4:31 بعد از ظهر EDT در 11 ژوئیه، Google ارسال شده به روز رس، که می گوید آنها مشکل را پیدا کرده اند و در حال کار بر روی رفع آن هستند. گوگل نوشت: “ما مشکل نمایه سازی را شناسایی کرده ایم و در حال کار بر روی رفع آن هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.”

منبع: https://www.seroundtable.com/google-news-visibility-issue-bug-35683.html

افکار امروز بهتر می شوند (گراف بر اساس @NewsDashboard : ناشران برتر اخبار فرانسه) pic.twitter.com/RHzbzVQsTn

— Virginie Clève – Largow Di،al Strategy ☕️ (@largow) 11 جولای 2023

بحث انجمن در موضوع راهنمای ناشر Google News.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بنابراین به نظر می‌رسد که این یک مشکل «ایند،‌سازی» است که مخصوص Google News است، و Google گفت «همه سایت‌ها». متوجه نشدم که روی سایت‌هایی در Google News که به کنسول جستجو دسترسی دارم تأثیر بگذارد.

سلام دوستان، ما این را به ،وان یک حادثه ذکر کرده ایم که تیم اکنون در حال بررسی آن است: https://t.co/NlsLfymPx4

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 10 جولای 2023

به گفته ویل فل،گان، ویرایشگر سئو در وال استریت ژورنال، او گفت، “مربوط به مسائل مربوط به نمایان بودن Google News است که در اوا، ژوئن آغاز شد. اساساً، بسیاری از ناشران اخبار م،ن دید خود را دیدند. در ایالات متحده، محتوای یاهو یاهو جای آن را گرفت و دید Google New یاهو را به شدت افزایش داد.”

باز هم، گوگل اکنون از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی یک راه حل است.

از آن زمان، ده ها ناشر دیگر همین موضوع را گزارش ،د.

در اینجا یک نمودار از توییتر:

روز یکشنبه، با توجه به @NewsDashboard داده‌ها، فا، نیوز تنها 3 مقاله در Google News رتبه‌بندی کرد. هیچ یک از آنها داستان بایدن نیست که در بالا به آن اشاره شد. pic.twitter.com/TiilAgJu3m

— ویل فل،گان 🌵 (@Will_Flannigan) 26 ژوئن 2023

سود یاهو در دیده شدن اخبار گوگل، ضرر NBC است. NBC تنها ناشر خبری نیست که تحت تاثیر قرار گرفته است… pic.twitter.com/oxpsumJ1pX

— ویل فل،گان 🌵 (@Will_Flannigan) 26 ژوئن 2023

رو،مه نگاران در حال بررسی اخبار

گوگل ارسال شده، “یک مشکل دائمی با نمایه سازی در Google News وجود دارد که همه سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهد. سایت ها ممکن است با کاهش ترافیک از Google News مواجه شوند. ما در حال کار روی شناسایی علت اصلی هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.”

پس از شنیدن گزارش‌هایی مبنی بر اینکه تیم Google News در حال کار بر روی رفع مشکل است، گوگل شب گذشته آن را تایید کرد. بسیاری از ناشران در چند هفته گذشته یا در Google News نمایش داده نمی‌شدند یا در Google News دید محدودی داشتند. گوگل تایید کرد که این یک “مشکل مداوم در نمایه سازی در Google News است که همه سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید