Google برخی از اسناد نقشه سایت را سازماندهی مجدد می کند

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گری ایلیز از گوگل تایید کرد لینکدین، “هیچ چیز تغییر نکرد، ما فقط آن را پاک کردیم و به برخی از بازخوردهای کاربران (مانند سند در مورد ،یب برنامه های افزودنی نقشه سایت) واکنش نشان دادیم.”

نقشه سایت گوگل

بحث انجمن در توییتر.

من معتقدم گوگل هفته گذشته اسناد توسعه دهنده جستجوی مربوط به نقشه سایت را تغییر داد. من مطمئن نیستم که آیا هر یک از محتواها به طور خاص تغییر کرده است یا خیر، اما گوگل نام برخی از صفحات را تغییر داد و صفحات جدیدی ایجاد کرد، شاید برای یکپارچه ، محتوا و آسان ، درک و دسترسی به آن.

گوگل همچنین بخش جدیدی به نام اضافه کرد ،یب بخش های نقشه سایت. گوگل همچنین “Split up your large sitemaps” را با “مدیریت نقشه سایت با فایل فهرست نقشه سایت” جایگزین کرد. من در هر فایل جستجو نکردم تا ببینم دقیقاً چه چیزی تغییر کرده است، اما ممکن است بخواهید.

در اینجا یک کنار هم از ساختار قدیمی در مقابل ساختار جدید، با “،یب بخش های نقشه سایت” در نوار کناری اضافه شده است:

به روز رس،: گوگل به ما گفت “بر اساس بازخورد کاربران، ما اسناد خود را در مورد نقشه های سایت اصلاح کردیم. به ویژه، ما تکرار بین پروتکل نقشه سایت و اسناد خود را کاهش دادیم، نمونه های بیشتری را در مورد برنامه های افزودنی نقشه سایت به اسناد خود اضافه کردیم، و یک سند جدید در مورد نحوه ،یب ، اضافه کردیم. ،دهای نقشه سایت.”
منبع: https://www.seroundtable.com/google-re،izes-sitemaps-do،entation-34895.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است